ISBN

9788365648266: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133982u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136203/epub

1:

:

Cena:


Czego nie powiedziałam

Autor: Małgorzata Garkowska

W imię miłości

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona. niepewna siebie młoda kobieta. i on. przebojowy mężczyzna. zaradny i zdecydowany. Wydaje się. że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo. kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów. gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak. jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Płynne pokolenie

Autor: Zygmunt Bauman

Oto ostatnie dzieło ikony kultury. człowieka. który zyskał ogromną popularność dzięki zdolności do komunikowania się ze wszystkimi językiem zrozumiałym. a jednocześnie nigdy zanadto uproszczonym. Badacz ten objaśnił ponowoczesność za pomocą wiele mówiącego obrazu „płynnego społeczeństwa”. które porzuciło wspólnotę na rzecz indywidualizmu. i przekonuje. że jedyną rzeczą stałą jest zmiana. a jedyną pewną – niepewność.

Nad tymi stronicami pracował Zygmunt Bauman w ostatnich chwilach przed śmiercią.

W dialogu z Thomasem Leoncinim Bauman po raz pierwszy podejmuje rozważania na temat pokolenia urodzonego w latach 80. które w płynnym. ciągle zmieniającym się społeczeństwie czuje się jak w domu. I. jak zwykle na drodze wymiany zdań. Bauman potrafi uchwycić rzeczywistość w jej najprawdziwszym i najgłębszym wymiarze. a nawet w jej najbardziej ulotnych przejawach. Modyfikacje ciała. tatuaże. chirurgia plastyczna. hipsterzy. dynamika agresji (a szczególnie znęcanie się). Internet. przemiany związane z seksem i miłością – wszystko to analizuje w tej zwięzłej. olśniewającej. popowej książce. która wciągnie zarówno tych. którzy z różnych względów mają do czynienia z młodzieżą. jak i większość czytelników Baumana.

To ostatnia lekcja. jakiej udziela nam największy socjolog i filozof współczesności.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Rzym by night

Autor: Carol Marinelli

Sycylijski biznesmen Raul Di Savo od lat rywalizuje zawodowo z Bastianem Contim. Ma też z nim osobiste porachunki. Teraz obaj ubiegają się o zakup najpiękniejszego hotelu w Rzymie. Raul przypadkiem dowiaduje się. że Bastian jest wieczorem umówiony z piękną Angielką Lydią Hayward. Postanawia wejść w drogę rywalowi. Zaprasza Lydię na śniadanie. a potem na nocne zwiedzanie Rzymu. Lydia. nieświadoma. że jest tylko pionkiem w grze dwóch mężczyzn. wybiera wieczór z Raulem. który ją zauroczył… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99nie milosc, 1000 slow, reżimy polityczne, barbara bokus, puryści językowi, katarzyna berenika miszczuk przesilenie, newsweek pdf, matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, railroad tycoon 3 pl, nocny patrol, wypracowanie katarynka klasa 5, tysiąc obsesji pdf, nowy początek sandi lynn pdf, testowanie oprogramowania książka, zenon martyniuk życie to są chwile, kod uzdrawiania pdf…