Ucieczka

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Ucieknij lub zgiń.

Escape room to sposób na zabawę ze znajomymi. Czworo młodych ludzi daje się zamknąć w pokoju pełnym zagadek. Mają dziewięćdziesiąt minut na rozwiązanie ich wszystkich oraz znalezienie wyjścia. Dobra zabawa dość szybko schodzi na dalszy plan. Zaczyna się nerwówka i walka z własnymi lękami.

Policyjny duet: Burzyński i Majewski w bagażniku wbitego w drzewo samochodu dokonuje makabrycznego odkrycia. Kierowca zbiegł. a ustalenie jego tożsamości nie jest takie łatwe. jak by się mogło wydawać. Kiedy przyjmują zawiadomienie o zaginięciu dziewczyny. dają się wciągnąć w niebezpieczną rozgrywkę. w której stawką jest życie.

Tymczasem pod Poznaniem na terenie nielegalnej hodowli zwierząt egzotycznych odnalezione zostają ludzkie kości. Ich identyfikacją zajmie się zabiegana antropolog sądowa Anita Broll.

Joanna Opiat-Bojarska dociekliwa. pomysłowa i bezkompromisowa. Ukończyła ekonomię w Poznaniu. lecz niech nikogo nie zwiedzie jej wykształcenie. Kryminał w wykonaniu ekonomistów święci tryumfy na całym świecie. czego przykładem są powieści Jo Nesbø czy Camilli Läckberg. Wie. jak przekuć porażkę w sukces. Nie boi się niczego – ani tematów tabu. ani najbardziej wymyślnej zbrodni. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm. emocje i zwroty akcji. Wzór na Opiat-Bojarską. Uciekinier jest jej trzynastą powieścią.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99


Esencja zła

Autor: Amelia Misiak

Z czym zazwyczaj kojarzy się dzieciństwo? Sielanka. beztroska. brak zmartwień… A jeśli któregoś dnia okazałoby się. że nie jesteś zwyczajnym dzieckiem? Że musisz zostawić wszystko to. co tak dobrze znasz. i spróbować zmierzyć się z siłami. które wydają się niemożliwe do pokonania?

Lila wraz ze swoimi rodzicami i towarzyszami rusza na spotkanie samej Istoty Zła. podporządkowującej sobie całe rzesze kobiet. które nie cofną się nawet przed tym. by poświęcić własne dziecko. Tajemnicza sekta. a może dobrze zorganizowana grupa przestępcza? Czy mała dziewczynka ma jakiekolwiek szanse w starciu z ogromną machiną zła?

Jenny umierała. Była tego pewna. Rana na jej nodze znowu zaczęła krwawić i zapach posoki zaczął intensywnie rozchodzić się po lesie. Kobi

28: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-snow-michal-galwa-126499u

Cena:


ISBN

9788365684899: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788365661616: Wydawnictwo

Format

25.52: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-1-poczatek-podrozy-dariusz-domagalski-126030u

Cena:badanie fizykalne książka, dziad i baba kraszewski, książki o marketingu pdf, medycyna defensywna, białoruś gospodarka, służące kathryn stockett, damian gil, wiedzą bezużyteczna, płynność finansowa pdf, pokolenie z na rynku pracy, vincent brothers, umarlaki, królewna śnieżka pdf, nie puszczaj mojej dłoni, plusy dodatnie, cywilizacje prekolumbijskie mapa, spiewajcie pl, infp, anna dalia słowińska…