Kącik zagubionych serc

Autor: Magdalena Trubowicz

Kogo dosięgnie strzała kupidyna? 

Można by pomyśleć. że w erze portali społecznościowych i e-randek nikt już nie korzysta z usług biur matrymonialnych. A jednak!

Wanda ma 42 lata i właśnie przyłapała swojego męża z kochanką. To już jej drugie małżeństwo. a przez ostatnie dwadzieścia lat tkwiła jako kura domowa i opiekunka prawie już 16-letniego syna. 

Trzeba powiedzieć dość! Czas na zmiany!

Kobieta zaczyna pracę w biurze matrymonialnym „Kupidyn w spódnicy”. którego właścicielka niespodziewanie umiera. a Wandzie nie pozostaje nic innego tylko przejąć biuro. Nowa droga życia okaże się przekleństwem czy wybawieniem? Ile złamanych serc uda się jej naprawić? I czy ją samą dosięgnie strzała kupidyna?

29: https://woblink.com/ebook/hodowca-swin-anna-zacharzewska-31779u

Cena:


Mózg 41 największych mitów

Autor: Christian Jarrett

Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

:

Cena:


Zamach stanu

Autor: Edward N. Luttwak

Pierwsze polskie i zaktualizowane wydanie książki. która krok po kroku wyjaśnia. jak obalić rząd.

Kiedy w lipcu 2016 roku Turcją wstrząsnął zamach stanu. świat wstrzymał oddech. Dwa dni po nieudanym przewrocie Edward Luttwak precyzyjnie pokazał. czemu przewrót nie mógł się powieść. Równie dobrze mógł polecić zamachowcom swój podręcznik.

Niemal pięćdziesiąt lat przed dramatycznymi wydarzeniami w Turcji. w 1968 roku. ukazała się debiutancka książka Luttwaka – Zamach stanu. Podręcznik. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ponoć już w 1972 roku. podczas marokańskiego zamach stanu. obok zamordowanego generała Mohameda Oufkira znaleziono jeden z egzemplarzy książki Luttwaka. Przez następne pół wieku kolejne rządy z

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


ISBN

9788365887337: Wydawnictwo

Format

102.4: https://woblink.com/ebook/nowe-prawo-wodne

Cena:ejdetyka, rn dla chemika, wydawnictwo tajfuny, dalej niż boska cząstka, książki w internecie, na wschód od arbatu, szmata książka, ajahm brahm, podręczniki szkolne online, państwo teoretyczne, modele administracji publicznej, metodologia łobocki, klub wielbłądów, ziemia obiecana powieść, genetyczny odmieniec, ciasteczko z wróżbą online, pisarze średniowiecza, 365 dni download…