Niepowtarzalni z Wielkopolski

Autor: dr n. wet. Włodzimierz Andrzej Gibasiewicz

Niewielka grupa „niepowtarzalnych” niezwykle patriotycznych i bohaterskich. godnych podziwu i naśladowania a jednocześnie bardzo skromnych i prawych obywateli.

Książka ta związana jest z propozycją Autora wmurowania TABLICY PAMIĘCI na frontonie siedziby Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu. zawierającą 51 nazwisk lekarzy weterynarii związanych z Wielkopolską. którzy zginęli/polegli czy zostali zamordowani w okresie walk z okupantami i innymi wrogami. ponad 70 lat temu.

Niepowtarzalni” ginęli nie tylko na froncie – w walkach nad Bzurą czy pod Monte Cassino. jako zakładnicy w pierwszych dniach wojny czy w powstaniu w getcie bądź w powstaniu warszawskim ale także w obozach. czy zamordowani strzałem w tył głowy w Katyniu. Charkow

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788301196615: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/przerwane-igrzyska-gabriela-jatkowska-32270u

Cena:sklepy cynamonowe ile stron, fiszki rosyjski pdf, iwona wendel, ebooki online, magia niszczy, monika kassner, radium girls, ksiązki online, e.e. tokarczuk, rita gorgon, arnold schwarzenegger pamięć absolutna, radwański zobowiązania, niewinna krew, niegrzeczny szef whitney g, postępowanie administracyjne testy z odpowiedziami, wichrowe wzgórza audiobook, wstep do psychoanalizy, lekarz wojenny, uwikłani tom 3…