Ostatni szaman Pomorza

Autor: Franciszek Szczęsny

Obisław. najmłodszy syn sołtysa Drewki. jako dziecko przeznaczony został do nauki profesji szamana. Profesji potrzebnej i poważanej wśród mieszkańców pogańskiej Osady Siedmiu Jezior. która pewnego dnia została zrównana z ziemią przez niosących misję chrystianizacyjną braci Zakonu Krzyżackiego. Obisław musiał odnaleźć się w nieznanym sobie świecie. którego porządku nie rozumiał. i w nowej religii. którą mu narzucono. Jako człowiek o wielu talentach potrafił wypracować sobie drogę do względnie bezpiecznego i szczęśliwego życia. Jednak każdego dnia coś mówiło mu. że nie taki los jest mu pisany. Czy bohaterowi udało się wypełnić swoje przeznaczenie?

Opowieść o ostatnim szamanie Pomorza jest opowieścią o końcu pełnego legend rozdziału w historii te

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788379767465: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/niekochana-madelina-sheehan-31775u

Cena:


Lagom. Szwedzki sekret dobrego życia

Autor: Lola A. Åkerström

 

Stwórz swój własny przepis na szczęście.

 

Poznaj lagom. szwedzką zasadę umiaru. według której ani nadmiar. ani brak nie dają zadowolenia. Lagom. czyli dokładnie tyle. ile trzeba. to poszukiwanie harmonii. właściwych proporcji. To czerpanie radości z małych rzeczy. pielęgnowanie związków. okazywanie szacunku sobie. innym oraz przedmiotom. które nas otaczają.

Media okrzyknęły lagom najgorętszym trendem 2017 roku. Lola A. Åkerström tłumaczy. dlaczego to nie tylko modny. ale i ważny temat.

 

Oto jak zaprosiłam lagom do swojego życia.

 

Stałam się lepszą słuchaczką.

Odrzuciłam przelotne diety na rzecz zdrowszego podejścia do jedzenia. Teraz jem rozsądnie i z umiarem.

Zmniejs

32.9: https://woblink.com/ebook/karmelowa-jesien-aleksandra-tyl-32076u

Cena:


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:


Tydzień w Paryżu

Autor: Robyn Grady

Bailey Ross zjawiła się w domu Matea w najmniej odpowiednim momencie. Doktor właśnie miał wyjechać na urlop. jednak musi zająć się niespodziewanym gościem. Zaintrygowany Bailey. chce ją bliżej poznać. Będzie miał szansę. gdy pojadą razem do Francji. Spędzą tam najbardziej niezwykły tydzień w swoim życiu…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kącik zagubionych serc

Autor: Magdalena Trubowicz

Kogo dosięgnie strzała kupidyna? 

Można by pomyśleć. że w erze portali społecznościowych i e-randek nikt już nie korzysta z usług biur matrymonialnych. A jednak!

Wanda ma 42 lata i właśnie przyłapała swojego męża z kochanką. To już jej drugie małżeństwo. a przez ostatnie dwadzieścia lat tkwiła jako kura domowa i opiekunka prawie już 16-letniego syna. 

Trzeba powiedzieć dość! Czas na zmiany!

Kobieta zaczyna pracę w biurze matrymonialnym „Kupidyn w spódnicy”. którego właścicielka niespodziewanie umiera. a Wandzie nie pozostaje nic innego tylko przejąć biuro. Nowa droga życia okaże się przekleństwem czy wybawieniem? Ile złamanych serc uda się jej naprawić? I czy ją samą dosięgnie strzała kupidyna?

29: https://woblink.com/ebook/hodowca-swin-anna-zacharzewska-31779u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


ISBN

9788380643383: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/hermes-trismegistos-tadeusz-zielinski-32110u

Cena:ocena projektów inwestycyjnych, szkoła jako środowisko wychowawcze, miasto nozy, aleksandra borowicz, na niebie i na ziemi, agata borkowska, kamil nowak idealny rodzic nie istnieje, kombinat zbrodni pdf, czasy teraźniejsze angielski ćwiczenia pdf, na tropach smętka pdf, zarządzanie międzynarodowe, polscy zdrajcy, repetytorium maturalne biologia rozszerzona pdf, tablice matematyczne 2018 pdf, monika kassner, janusz mieczkowski…