Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


Pułapka

Autor: Lilja Sigurdardóttir

Seksowny feministyczny kryminał prosto z serca zimnej Islandii

Sonja prowadziła szczęśliwe życie jako żona i matka. Jednak kiedy wdała się w gorący romans z kobietą. mąż Adam zażądał od niej rozwodu i przejął opiekę nad ich synem Tomasem.

Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy. by udowodnić przed sądem. że jest w stanie zająć się dzieckiem. Gdy dostaje propozycję przemytu kokainy za pokaźną sumę gotówki. nie waha się ani przez chwilę.

Okazuje się. że zdesperowana matka doskonale sprawdza się w roli przemytniczki i przyjmuje kolejne zlecenia. Nie wie jednak. że ktoś bacznie obserwuje każdy jej ruch. Sonja szybko się przekona. że z przestępczego świata nie ma powrotu. Wpada w pułapkę.

__

O autorce

Lilja Sigurdardóttir – islandz

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowskiostatnia misja asgarda chomikuj, człowiek z wysokiego zamku pdf, karty pracy klasa 2 matematyka, detektyw pozytywka pdf download, bezpieczeństwo narodowe pdf, stulecie chirurgów pdf, najlepsze miasto świata, akardin, kawaly o chucku, prawo rzeczowe ignatowicz, ruta śpiewak, leksykon vat, anna gras, kwiryna handke, lwów dziewczyny cena, to nie jest hip hop ksiazka, formacje policyjne…