Sepagraw

Autor: Piotr Remik

W tej opartej na wątkach z najnowszej historii Europy. pełnej zwrotów akcji powieści dla młodzieży o poświęceniu. pojednaniu i wolności. spotyka się plejada postaci niezwykłych. Ich losy spaja postać głównej bohaterki. Nastoletnia dziewczyna w obliczu wydarzeń. które decydują o losach świata. znajduje w sobie siłę. by ratować najbliższych i poświęcając życie. odrodzić się w lepszym świecie. Gdy pewnego dnia tajemnicza Madame B. umieszcza na szkolnej tablicy słowo „reveil”(pobudka). Ala-Apolonia zostaje wciągnięta w wir wydarzeń. których powagi i konsekwencji nie ma możliwości ocenić. Dla niej ta pobudka to także reveil mortel. przebudzenie do świadomości istnienia śmierci. skończoności ludzkiej egzystencji.

Gdy w wyniku machinacji pogrobowców Wielkiego Tyrana. Stalina

26.9: https://woblink.com/ebook/macierzynstwo-agnieszka-gawron-32036u

Cena:


Wiedźma Jego Królewskiej Mości

Autor: Magdalena Kubasiewicz

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet jej najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Cały czas trwa jednak zakulisowa i brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana jest pierwszym krokiem do zdobycia kontroli nad monarchą. Kluczem do sukcesu wydaje się być rozwikłanie tajemnicy pochodzenia Pierwszej i źródła jej wyjątkowych mocy.

Tymczasem Sara pozostaje sobą. czyli „Piekielnicą”. Upartą czarodziejką o ciętym języku. której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów. a argumentem siły. Za nic ma prośb

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788324053421: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/swieci-pierwszego-kontaktu-szymon-holownia-32879u

Cena:


ISBN

9788361710653: Wydawnictwo

Format

44: https://woblink.com/ebook/pranie-mozgu-sally-satel-scott-o-lilienfeld-32091u

Cena: Scott O. Lilienfeldpsychologia i zycie, brzydkie slowa, 1519 1521, darmowe audiobuki, hanusik, miś paddington kolorowanka, źródła monastyczne, toksyczni rodzice pdf, sprawa chrystusa online pl, w zachwycie o odbycie, drogocenny skarb, zadania elektrotechnika, ibuk libra uw, danuta myłek data urodzenia, szymon wilk…