Maszyny elektryczne wzbudzane magnesami trwałymi

Autor: Anne Lene Johnsen

Prezentowana publikacja przedstawia teorię. budowę i sposoby projektowania różnego rodzaju maszyn elektrycznych wzbudzanych magnesami trwałymi. Maszyny elektryczne z magnesami trwałymi stosowane jako prądnice (np. w OZE) są maszynami synchronicznymi o stałym wzbudzeniu. stosowane jako silniki mają właściwości napędowe i regulacyjne identyczne jak silniki prądu stałego. przy czym zamiast komutatora mechanicznego mają komutator elektroniczny.

Maszyny elektryczne z magnesami trwałymi. w stosunku do wszystkich innych rodzajów maszyn elektrycznych. mają najwyższą: sprawność. przeciążalność momentem. dynamikę działania i gęstość mocy w jednostce objętości.

Silniki BLDC to napędy uniwersalne – wykorzystywan

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788376867090: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/trucicielka-krolowej-jeff-wheeler-126105u

Cena:


ISBN

9788365973542: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/musisz-tam-wrocic-historia-przyjazni-lusi-gelmont-i-zuzanny-ginczanki-stauber-maria-125240u

Cena:


Jak kobiety podejmują decyzje

Autor: Therese Huston

CO JEST PRAWDĄ. A CO MITEM ORAZ JAKIE STRATEGIE SĄ NAJLEPSZE.

Mężczyźni i kobiety odmiennie podchodzą do decyzji. choć niekoniecznie z powodów. które nam wmawiano. Stres? U kobiet korzystnie wpływa na koncentrację. Pewność siebie? Zdrowa dawka wątpliwości prowadzi do znacznie trafniejszych decyzji. Wbrew powszechnemu mniemaniu kobiety są równie stanowcze jak mężczyźni. Dlaczego zatem kobiece decyzje często są kwestionowane i kobieta musi stale od nowa udowadniać swoją wartość?

Książka Jak kobiety podejmują decyzje przedstawia prawdziwe. zajmujące historie kobiet oraz analizuje ich doświadczenia z punktu widzenia psychologii poznawczej. Autorka radzi. jak kształtować swoje nawyki i strategie. aby móc nie tylko maksymalnie wykorzystywać pojawiające się możliwości. ale też by zmieniać obecną kulturę panującą w organizacjach.

Jak kobiety podejmują decyzje rozprawia się z mitami na ten temat – mitami. w które wierzą również kobiety. Poprzez analizy i ciekawe relacje pokazuje nam. jak działają uprzedzenia. Każda kobieta musi przeczytać tę opartą na gruntownych badaniach i świetnie napisaną książkę. Dzięki przedstawionym w niej użytecznym taktykom zyska pewność siebie. która pozwoli jej podejmować lepsze decyzje. Mężczyźni też powinni zapoznać się ze strategiami. które pomagają kobietom stawać się wspaniałymi liderami! JOANNA BARSH. współautorka bestsellerów How Remarkable Women Lead i Centered Leadership

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9lubiekiedy com, sensacje xx-wieku mp3, dzieje polski andrzej nowak tom 4, eskimosi gdzie mieszkają, marcin sergiusz przybyłek, marcin ożóg, polowanie na, zastępcza terapia hormonalna, zdązyć przed panem bogiem, nisargadatta maharaj, radosław filip muniak, enfp typ osobowości, simcity 5 poradnik, parazytologia lekarska, klinimetria, chichot losu online, corinne hofmann napirai hofmann, marian górski, diagnostyka silnika spalinowego, harlequin.pl…