Andromeda

Autor: Kasiuk Anna

Ważne. by umieć przegrywać z godnością i nauczyć się wygrywać z pokorą.

Judyta. inteligentna i piękna uczennica maturalnej klasy. ma wszelkie warunki ku temu. by błyszczeć w towarzystwie. a jednak uparcie trzyma się na uboczu. Napięcie wokół dziewczyny przybiera na sile. kiedy nauczycielka zadaje uczniom projekt. a Judyta ma go przygotować w parze z najprzystojniejszym uczniem. kapitanem drużyny koszykarskiej. z którym chodzi Ola. Bieg wydarzeń gwałtownie przyspiesza. gdy okazuje się. że Szymona i Judytę łączy o wiele więcej. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – namiętność. przeszłość i związane z nią tajemnice…

Książka jest doskonale przemyślana. napisana tak pięknie. że nie sposób oderwać się od lektury. Mimo że opowiada o postaciach.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


ISBN

9788381192507: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/kierunkowskaz-wlaczyc-czy-nie-daniel-zukowski-127503u

Cena:


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


Kruchość jutra

Autor: Ewa Bauer

Czy jeden mail może uruchomić lawinę nieszczęść?

Anna przeżywa szok. Postanawia się wyprowadzić i ułożyć sobie życie na nowo u boku mężczyzny. któremu może zaufać. Podczas sprawy rozwodowej wychodzą na jaw zaskakujące fakty. Kobieta musi chronić i siebie. i dzieci. Czy zdoła się uwolnić od cieni przeszłości?

Kruchość jutra to nowe. zmienione wydanie drugiego tomu cyklu Kolory Uczuć.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9szklany tron tom 7, anno 1701 pl, mendel gdański konopnicka, the outsider stephen king, w jego oczach, lee child 61 godzin, szczęśliwy singiel, english for physiotherapy pdf, metody numeryczne pdf, czego nie powie ci pilot, mistrz i małgorzata audiobook, biografie kobiet, audiobook opowieści z narni, napoleon hill prawa sukcesu, charakter epistolarny, konflikt cypryjski, gang niewidzialnych ludzi pdf…