Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


Gdy bóg zmrużył oczy

Autor: Joanna Kupniewska

Gdy Beata po wypadku samochodowym trafia do szpitala. ma wrażenie. że całe jej życie legło w gruzach. Już nigdy nie stanie na nogach. nigdy nie poczuje piasku pod stopami. nie pobiegnie po świeżej. zielonej trawie… Zamiast planować ślub z ukochanym. tkwi na oddziale rehabilitacji i pogrąża się w rozpaczy. wierząc. że właśnie straciła szansę na normalne życie. Zaabsorbowana swoją frustracją. nie potrafi dostrzec. jak ogromne tragedie dotknęły innych pacjentów oddziału.

Pewnego dnia jednak uświadomi sobie. że dostała od Boga drugą szansę – szansę. której nie wolno jej zmarnować. Czy mimo mozolnej i ciężkiej rehabilitacji uda jej się ponownie odnaleźć radość i sens życia? Czy spotka kogoś. kto pomoże jej otrząsnąć się z traumy? Czy wyjdzie zwycięsko z nierówn

24: https://woblink.com/ebook/dziewiczy-rejs-jacek-glowinski-134802u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 135680

https://woblink.com/ebook/pielegniarstwo-anestezjologiczne-i-intensywnej-terapii-danuta-dyk-aleksandra-gutysz-wojnicka-135680u

Autor: Aleksandra Gutysz-Wojnicka

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/133985/epub

1:

:

Cena:mikołaj "jaok" janusz, agnieszka kościółek, 110 ulica, choroby wewnętrzne pdf, brayan tracy, fallout 4 poradnik, przywitaj się z królową, dariusz popławski, pozytywne aspekty globalizacji, psychologia w szkole, dłuższe formy wypowiedzi egzamin gimnazjalny, romans z szejkiem, franz kafka proces, przemiana człowieka, janusz orłowski, ksiazki fantasy ktore warto przeczytac, kierunki świata ćwiczenia, techniki obrony ceny, harry potter ksiązka…