Poezje zebrane

Autor: Andrzej Sarwa

Tom zawiera wszystkie poezje Andrzeja Juliusza Sarwy jakie powstały od jego debiutu w roku 1975 do roku 2015. a więc w ciągu 40 lat. Są to zarówno teksty autorskie. jak i niektóre przekłady. takie jak np. obszerny fragment arcydzieła średniowiecznej poezji anglosaskiej „Beowulf”. fragmenty wierszy Marksa i Stalina oraz kilkanaście rubajatów Omara Chajjama.

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 15


Uzależnieni

Autor: Sandra Hyatt

„Kocha ją jak wariat. czy tego chce. czy nie. Gdy już nazwał swoje uczucia. wszystko stało się oczywiste. Miłość przepełniała każdy jego oddech. każde uderzenie serca. Dzisiaj Gillian powiedziała. że go kocha. a on odwrócił się i uciekł. Teraz musi ją przekonać. że z nią zostanie. Na zawsze…”

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


Krüger. Lis. Tom IV

Autor: Marcin Ciszewski

Stworzono go. by zadziwiał Świat. lecz on ten Świat postanowił podbić. 

Inteligentny. bezwzględny. drapieżny. Złodziej. 

Doskonale przystosowany do czasów. w których przyszło mu żyć.

Ostatni tom epickiej historii Krügera. Wielki finał. dramat człowieka w przededniu wybuchu największej wojny w historii świata. 

25 sierpnia 1939. Berlin. Wilhelm Krüger jest najbardziej poszukiwanym przestępcą w Niemczech. Powinien wyjechać.

przedtem musi jednak doprowadzić do konfrontacji z Iwanem Kolcowem. W drodze do celu sprzymierza się z Walterem

Schellenbergiem. szefem kontrwywiadu SS. Przełożony Schellenberga. Reinhard Heydrich. ma jednak wobec Krügera własne plany…

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Słodka niewola

Autor: Lynne Graham

Gaetano Leonetti nie chce nawet myśleć o małżeńskich kajdanach. jednak jego dziadek uczyni go prezesem rodzinnego banku tylko wtedy. gdy wnuk się ustatkuje. Chcąc przechytrzyć dziadka. Gaetano zawiera układ z Poppy Arnold. która pracuje w jego rezydencji. Mało powściągliwy styl bycia i sposób ubierania się z pewnością nie czynią z niej dobrej partii. dlatego właśnie ją Gaetano przedstawia jako swoją narzeczoną. Ma nadzieję. że kiedy dziadek pozna Poppy. zmieni zdanie co do ożenku wnuka. Jednak pracowita i opiekuńcza Poppy oczarowuje starszego pana. Gaetano wpada w pułapkę. którą sam zastawił…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99tomasz litwin, policja szczytno, angielski ćwiczenia dla dzieci do wydrukowania, biel kydryński, zabezpieczenie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, przybłęda, kora kora a planety szaleją, abby green, grzeszny doktor whitney g pdf, psychologia akademicka tom 1 pdf, życie stewardesy, najlepsze autobiografie, żywoty świętych pdf, przerwana misja, sharon kendrick chomikuj, prawo administracyjne ustrojowe, maja strzelczyk wiek, oto jest kasia audiobook, sodomita pwn, skąpiec molier, zarządzanie griffin…