https://woblink.com/product-publication/download/136245/epub

1:

:

Cena:


Pogrzeb na zamówienie

Autor: Anthony Horowitz

Autor bestsellerowych Morderstw w Somerset powraca!

Zaplanowała własny pogrzeb. ale czy spodziewała się. że wkrótce zginie?

Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta. Daniel Hawthorne. były policjant i krnąbrny detektyw. który pilnie strzeże własnych tajemnic. zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza. który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.

Żaden z nich jeszcze nie wie. że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę. krętą i pełną niespodzianek. z których każda ma kolor krwi…

Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”

Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. -„Guardian”

Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii. Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”

Cudownie zabawna. wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! -„Daily Express”

Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. -„Metro”

Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! -„Nudge”

Wartka intryga. pełna nieprzewidywalnych zwrotów. -„Times”

Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści. od której trudno się oderwać. -„Real Crime Magazine”

Bystrzy czytelnicy. którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl. że znają rozwiązanie. mogą być pewni. że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. -„Kirkus Reviews”

Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.

Znakomita powieść detektywistyczna. o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów. które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać. kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.

Trzyma się konwencji klasycznego thrillera. a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża. niewiarygodnie wciągająca lektura. a słowo. którego chcę użyć. brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.

Jedna z najbardziej oryginalnych książek. jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam. i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.

Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.

Uzależniająca lektura! Kupujcie. nie zwlekajcie! – Me and My Books.

Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.

Spośród wszystkich powieści. które czytałem. ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Ja także żyłam! Korespondencja

Autor: Astrid Lindgren

„Ta książka opowiada o dwóch kobietach. które spotkały się w powojennej Europie. zaprzyjaźniły i przez jedenaście lat prowadziły rozmowę w ponad sześciuset listach. Rzadko mówiły tylko o sobie. zawsze były ciekawe aktualnej sytuacji i życia intelektualnego tej drugiej”.

z „Przedmowy” Jensa Andersena i Jette Glargaard

W korespondencji Astrid Lindgren i Louise Hartung toczy się nieustająca rozmowa o życiu codziennym. pracy. marzeniach. literaturze. polityce. sztuce przyjaźni. a także o granicach miłości. Listy te są cennym dokumentem i portretem dwóch mądrych. samodzielnych i odważnych kobiet.

Książka została wzbogacona o blisko 30 unikatowych zdjęć.

Astrid Lindgren (1907–2002) – najbardziej znana na świecie autorka książek dla dzieci.

Wymyślanie historii dla najmłodszych zaczęła w wieku 34 lat. kiedy jej chora córeczka poprosiła o opowiedzenie jej czegoś. Tak powstała postać Pippi Pończoszanki. dziewczynki przełamującej konwencje świata dorosłych. Maszynopis nie został jednak zaakceptowany przez wydawnictwo. Pierwszą książką Astrid Lindgren przyjętą do publikacji została powieść dla dziewcząt „Zwierzenia Britt-Mari”. I tak w 1944 roku rozpoczęła się seria sukcesów szwedzkiej pisarki.

Napisała kilkadziesiąt książek. stała się jedną z najbardziej wpływowych osób w Szwecji. Książki słynnej Szwedki sprzedano do tej pory w ponad 100 milionach egzemplarzy i przetłumaczono na blisko 100 języków. często były także ekranizowane. Została uhonorowana dziesiątkami nagród szwedzkich i międzynarodowych. m.in. medalem Hansa Christiana Andersena (1958). International Book Award UNESCO (1993). Orderem Uśmiechu. a także nagrodą Right Livelihood Award w 1994 roku. 2 maja 1989 roku Uniwersytet Warszawski przyznał jej tytuł doktora honoris causa.

Louise Hartung (1905–1965) przyszła na świat w Münster jako najmłodsze z ośmiorga dzieci.

Będąc śpiewaczką. od połowy lat dwudziestych XX w. mieszkała w Berlinie. gdzie spotykała się z takimi artystami jak Kandinsky. Chagall i Paul Klee. Poznała też Bertolda Brechta i współpracowała z nim w 1928 r. przy prapremierze „Opery za trzy grosze”. Po zakończeniu II wojny światowej była zatrudniona w Hauptjugendamt (Głównym Urzędzie do Spraw Młodzieży) w Berlinie. gdzie zajmowała się między innymi propagowaniem czytelnictwa. Szczególnie zależało jej na wprowadzeniu książek Astrid Lindgren na rynek niemiecki.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 39.9


ISBN

9788365846341: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/cala-prawda-o-tluszczach-zdrowie-i-dlugowiecznosc-dzieki-kwasom-omega-3-jopp-andreas-136722u

Cena:józef chociszewski, sprawdzian klasa 2 język polski, the ring girl, rozporządzenie o ochronie danych osobowych pdf, łamigłówki dla dorosłych pdf, kevin hadley, anna loba, klasyfikacja systemów politycznych, fabryka słów karty, kolejne 365 dni ebook chomikuj, dragon age inkwizycja lokacje, przez kraj ludzi zwierząt i bogów, szczepaniak metody instrumentalne pdf, jeśli zimową nocą podróżny, bukareszt krew i kurz, krystyna okólska, walcząc z ciszą pdf, rachunkowość finansowa zbiór zadań z rozwiązaniami pdf, rób to do czego jesteś stworzony, waldenberg, wzgórze psów mobi chomikuj, kajko i kokosz szkoła latania audiobook za darmo…