ISBN

9788301199708: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/formy-muzyczne-marek-podhajski-125744u

Cena:


Słowoteka

Autor: Andrzej Popielski

Ponad 90 różnotematycznych wierszy. fotowierszy i fotografii. To treści ‚Słowoteki’. które napisał i sfotografował Andrzej Popielski. dziennikarz prasowy i fotograf piszący wiersze i opowiadania.

Autor szuka w poezji różnych wrażeń. W pisaniu sięga po humor. satyrę. groteskę. ironię. szyderstwo. prowokację – lubi zabawę słowną i piosenkę. Nie stroni od prób z nowymi środkami wyrazu. Np. fotowiersze to syntezy wierszy z obrazami. wzajemnie wpływającymi na swoje treści. Tak mówi o swojej twórczości:

– ‚Zwykle nie buduję pisarskiego świata wokół wewnętrznych rozterek ani relacji uczuciowych bliskich osób. Wiersze o miłości – pewnie jestem dziwny – są dla mnie trochę podobne do fotografii zachodów słońca. Powstały ich miliony – niektóre piękne – większość pod sztandarem banału.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50


ISBN

9788377919842: Wydawnictwo

Format

21.99: https://woblink.com/ebook/zbrodnia-i-kara-fiodor-dostojewski-125739u

Cena:śmierć ofelii, pojęcie informacji, wyginacze łyżeczek, ebooki księgarnia, maus komiks pdf, hierarchia wartości, braci karamazow, zadania z mikroekonomii z rozwiązaniami, park avenue vi keeland pdf, wielowymiarowa analiza statystyczna, nie milosc, arma 2 poradnik, mechanika i budowa maszyn pdf, rozmówki polsko rosyjskie pdf, tematy prac klasowych dziady cz 2, opowieści bizarne, konstrukcje stalowe książka, książki sf 2017…