Czao-Ra

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Czao-Ra” – to opowiadanie autorstwa Ferdynanda Ossendowskiego napisana w 1931 roku.

Książka opowiada o przygodach odważnego psa myśliwskiego – tytułowego Czao-Ra. który wraz ze swoim panem Mariuszem wędruje przez tajgę. Jest ona bardzo piękna. lecz też niebezpieczna.

Maszerują przez lasy. szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi. zajęcy. kun. czy lisów. których futra można byłoby sprzedać kupcom.

Przemierzając zakątki lasu. nagle napotkali niedźwiedzia. który ich zaatakował. Mariusz musiał stoczyć walkę o własne życie i jego psa. Jednak podczas walki niedźwiedź łamie mu nogę.

W tym momencie myśliwy może liczyć tylko na swojego psa.

Czy Czao-Ra pomoże swojemu panu wrócić bezpiecz

37: https://woblink.com/ebook/klatwa-przeznaczenia-sylwia-dubielecka-monika-magoska-suchar-30078u

Cena: Monika Magoska-Suchar


Sztuka obrony

Autor: Lew Poługajewski

Większość szachistów woli atakować niż się bronić. Skutkiem tego technika gry w defensywie często jest ich najsłabszą stroną. Książka wyjaśnia podstawy gry obronnej. Zawiera również wiele testów pozwalających Czytelnikom na przećwiczenie swoich umiejętności. Obejmuje m.in. następujące tematy:

Budowanie blokady

Uproszczenia

Aktywna obrona i kontratak

 Lew Poługajewski przez ponad trzydzieści lat był jednym z czołowych arcymistrzów szachowych i kilka razy pretendentem do tytułu mistrza świata. Jego książki Grandmaster Achievement oraz Grandmaster Performance zostały powszechnie uznane za współczesną klasykę. Jakow Damski jest rosyjskim komentatorem telewizyjnym i radiowym oraz dziennikarzem.

Wydawnictwo: RM

Cena: 29.9


Format

PDF: 30236

https://woblink.com/ebook/prawo-cywilne-w-zarzadzaniu-i-dzialalnosci-gospodarczej-igor-postula-30236u

:

Cena:


ISBN

9788380835863: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/sanatoryjny-romans-z-inspiracja-aneta-wybieralska-30952u

Cena:marta czyż, przygody odyseusza pdf, paulina młynarska moritz, ucicha, słownik łaciny medycznej, krzysztof wolański, mechanika zadania z rozwiązaniami pdf, skyrim wybredny ropuch, szczęśliwy kot, historia ustroju polski, efektywność inwestycji, koronny nr 1, resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez służbę więzienną w polsce, chata paul young, karolina glowacka, łobocki teoria wychowania w zarysie, kontrola administracji publicznej jacek jagielski pdf…