ISBN

9788328709546: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/the-wish-ewa-ziembinska-bill-griffin-124514u

Cena:


Wśród zatrutych noży. Zapiski z getta i okupowanej Warszawy

Autor: Agnieszka Haska

Tadeusz Obremski (ur. 1900) przed wojną był współwłaścicielem doskonale znanej ówczesnym warszawiakom firmy obuwniczej H. Obremski i S-wie. Jego notatki z okresu okupacji. pisane podczas ukrywania się po tzw. aryjskiej stronie. to dokument szczególny. przekazany rodzinie po wojnie przez ukrywającego ich Polaka – autor. jego żona i córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 1944 r.

Obremski opisuje doświadczenia swoje oraz całej rodziny w getcie i poza nim okiem przedsiębiorcy. któremu wojna przerwała pasmo sukcesów zawodowych. Starał się przy tym przedstawić jak najpełniejszy obraz tragedii przeżywanej przez naród żydowski. traktując swoje zapiski jako dokument historyczny. Po wyjściu na aryjską

18: https://woblink.com/ebook/ocalony-z-zaglady-aaron-elster-125682u

Cena:


Trucicielka królowej

Autor: Jeff Wheeler

Pierwszy tom nowej serii fantasy. która ma wszelkie szanse. by podbić serca polskich czytelników!Sześciotomowa seria Królewskie źródło Jeffa Wheelera to opowieść o fascynującym świecie pełnym magii. tajemnic. nadprzyrodzonych zdolności. lecz także niewolnym od okrutnych walk o władzę i zdrad. Nieprzeciętni bohaterowie i polityczne dramaty to mieszanka. która zachwyci zarówno dorosłych czytelników. jak i nastolatków.Króla Severna Argentine’a wyprzedza jego straszliwa reputacja: uzurpator. morderca prawowitych następców tronu. który bezwzględnie karze zdrajców. Próbując go obalić diuk Kiskaddon podejmuje ryzyko… i przegrywa. Teraz diuk musi za to zapłacić. oddając swego najmłodszego syna Owena. jako zakładnika króla. I jeśli znów okaże się nielojalny. chłopiec zapłaci za

27.9: https://woblink.com/ebook/torfowisko-bratumila-pettersson-jansson-susanne-126068u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125441/epub

1:

:

Cena:


Ubezpieczenia i składki – najnowsze zmiany w przepisach ZUS

Autor: Przemysław Jeżek

Publikacja omawia zmiany. jakie weszły i wejdą w życie w 2018 r. w przepisach dotyczących m.in. rozliczania i opłacania składek ZUS. nowych zasad rejestracji. prowadzenia i zawieszania działalności gospodarczej oraz ich wpływu na obowiązki płatników względem ZUS. zasad archiwizowania dokumentacji pracowniczej i związanych z nimi zmian w dokumentach ubezpieczeniowych. nowych regulacji w zakresie zatrudniania pomocników rolnika na podstawie umowy o pomocy przy zbiorach. ulg w opłacaniu składek ZUS dla początkujących i małych przedsiębiorców.

Publikacja jest podręcznym zestawieniem najnowszym zmian. niezbędnym w każdym dziale kadrowo-płacowym. W praktyczny. instruktażowy sposób wprowadza w nowe obowiązki pracodawców i płatników składek związane

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Labirynt Ognia

Autor: Rick Riordan

Czy naprawdę nie wystarczy. że mój ojciec Zeus zmienił mnie. niegdyś boskiego Apollina. w śmiertelnego nastolatka z trądzikiem. oponką i nieszczęsnym nazwiskiem Lester Papadopoulos?

Na dodatek zrobił ze mnie niewolnika wrednej dwunastolatki imieniem Meg i oczekuje ode mnie. że uwolnię pięć starożytnych Wyroczni od trójcy straszliwych rzymskich cesarzy. (Jak mam to zrobić. pytam was. skoro nie mam boskich mocy?)

Na razie udało mi się przywrócić do działania dwie Wyrocznie i otrzymać przepowiednię o „błędnym mroku”. „miejscu. co z żaru umiera” i „panu rączego białego ogiera”. Teraz razem z Meg musimy przebrnąć przez Labirynt – który gdzieniegdzie zieje piekielnym ogniem – żeby znaleźć trzeciego cesarza. Ale czy nasz kopytny przewodnik Grover Underwood poradzi sobie z zadaniem?

51.9: https://woblink.com/ebook/polska-1918-pawel-skibinski-125927u

Cena:labirynt ognia, frazeologizm wieża babel, stateczność pojazdu, wojciech tochman żona, książka dziewczyny z dubaju, biblia autor, brent weeks powiernik światła, nie ma złej pogody na spacer, cztery pory roku (zbiór nowel), star wars utracone gwiazdy, jetstream sam, claudio salmeri, magia słów. jak pisać teksty które porwą tłumy pdf, głębia. skokowiec, anna kamińska pis…