https://woblink.com/product-publication/download/125747/epub

1:

:

Cena:


Laboratorium w szufladzie. Zoologia

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Laboratorium w szufladzie. Zoologia to prezentacja ekscytującego świata zwierząt. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się:

– jak to możliwe. że kurczak oddycha wewnątrz jajka.

– dlaczego krowy ciągle coś przeżuwają.

– czy koty są „lewołape” lub „prawołape”.

– jaki jest ulubiony kolor pszczoły.

– czy koń jest dobry w zagadkach pamięciowych.

– co zniechęca mrówki.

– jak działa serce ssaków?

Jeśli tak. przestańcie się dalej zastanawiać i zamiast tego przeprowadźcie serię doświadczeń!

Autorka Laboratorium w szufladzie. Zoologia

19.9: https://woblink.com/ebook/od-cara-do-cara-wojciech-materski-126780u

Cena:


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


ISBN

9788365684899: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:


Kim jest człowiek?

Autor: Abraham Joshua Heschel

Abraham Heschel w przystępny. lecz pozbawiony uproszczeń sposób pokazuje. że samo stawianie pytań o człowieczeństwo i cele ostateczne stanowi wartość – „tragedia człowieka współczesnego wynika z faktu. iż jest on bytem. który zapomniał o pytaniu: kim jest człowiek?”. Według niego nie doceniamy faktu. że zajmujemy szczególną pozycję w świecie. O istocie naszego bytu stanowi nie to. kim jesteśmy. ale to kim możemy być. a zatem nasza wyjątkowość polega na ciągłym stawaniu się i rozwijaniu świata wewnętrznego.

 

„Gdy pytamy o człowieka. problemem nie jest jego niepodważalna zwierzęcość. lecz zagadka. co właściwie on robi z powodu i pomimo swojej zwierzęcości. co robi z nią i co robi pomimo niej”.

Fragment książki

Kim jest człowiek?

 

„Seri

19.9: https://woblink.com/ebook/science-fiction-david-seed-adam-drozdowski-126444u

Cena:


Kopciuszek

Autor: Georgie Lee

Panna Joanna Radcliff nie pamięta swoich rodziców. nigdy nie doświadczyła też rodzinnego ciepła. Została wychowana przez panią Dubois i ukończyła jej elitarną szkołę dla guwernantek. Joanna miała nadzieję. że wykształcenie zapewni jej miejsce w szacownej rodzinie. gdzie będzie traktowana z sympatią i otwartością. Niestety rzeczywistość okazuje się inna. Dzieci traktują ją jak służącą. a Huntfordowie lekceważą. Na domiar złego musi również odgrywać rolę przyzwoitki najstarszej córki. co jest trudnym i niewdzięcznym zadaniem. Podczas pewnego balu poznaje majora Luke’a Prestona. który wkrótce zaczyna ją adorować. Joanna nie spodziewa się. że Luke pomoże jej odkryć prawdę o rodzicach i odmienić swój los…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788365534804: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/labirynt-ognia-rick-riordan-agnieszka-fulinska-126032u

Cena:


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:książki po niemiecku pdf, czas wyborów, kołakowski o młodości, niby noc, harry potter czara ognia pdf, etyka adwokacka, romans w polityce, nienachalne, niezgodna książka pdf, ona już nie wróci, starożytność charakterystyka epoki, bajoku, witold gombrowicz dziennik, zygmunta baumana, no man’s sky poradnik, operator 112 książka, zobaczyć łosia, sen alicji, czyli jak działa mózg, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz, oskar i panią róża pdf…