Mentalność założyciela jako podstawa sukcesu firmy

Autor: Chris Zook

Pokonaj bariery hamujące wzrost!

Dlaczego tak trudno jest osiągnąć i utrzymać opłacalny wzrost? Większość menedżerów zarządza swoimi firmami tak. jak gdyby rozwiązanie tego problemu leżało w środowisku zewnętrznym: znajdź atrakcyjny rynek. zbuduj odpowiednią strategię. zdobądź nowych klientów.

Jednak gdy Chris Zook i James Alen z Bain & Company bliżej przeanalizowali tę kwestię. okazało się. że za niezrealizowanie celów wzrostowych w 90 procentach odpowiedzialne są czynniki wewnętrzne. a nie zewnętrze – takie jak oddalenie się od pracowników pierwszej linii. problemy z odpowiedzialnością. mnożenie procesów i biurokracji. by wymienić choć kilka. Co więcej. niemal wszystkie firmy przechodzą przez ta

34.9: https://woblink.com/ebook/swieze-podejscie-do-e-mail-marketingu-wydanie-ii-pawel-sala-31583u

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część czwarta: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od poł. XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171)

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część czwarta dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od połowy XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171). Współzawodnictwo Polski z Czechami w XI w.: 1. Brak między Słowianami jedności i zgody. 2. Najazd Brzetysława I na Polskę (r. 1038-1039). Interwencja Henryka III na korzyść Kazimierza I. Powrót Kazimierza I do Polsk

:

Cena:


ISBN

9788324050222: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/papiez-ktory-zapalil-swiat-gian-franco-svidercoschi-31866u

Cena:trynitarze, efemerofity, henryk pająk książki, skyrim totemy hircyna, jak mówić żeby dzieci nas słuchały jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, księżniczka po przejściach. nie tylko o gwiezdnych wojnach, pamiętnik czarnego noska audiobook, mikołaj sęp szarzyński sonet iv, największy gwiazdozbiór, spisek założycielski: historia jednego morderstwa, nielegalni vincent v. severski, agradacja, poradnik inżyniera spawalnictwo, na brzegu rzeki piedry usiadłam i płakałam cytaty, poezja funeralna, scooby doo książka…