ISBN

9788301201487: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/algorytmy-i-struktury-danych-lech-banachowski-wojciech-rytter-135850u

Cena: Wojciech Rytter


Łącząc dwa światy. Nauka komunikacji z bliskimi. którzy odeszli

Autor: Holland John

Zastanawiałeś się. czy Świat Duchowy naprawdę istnieje? Doświadczyłeś przeżyć parapsychicznych. ale wątpisz w ich autentyczność? A może cierpisz po stracie bliskiejosoby i szukasz ukojenia po jej odejściu? Niezależnie od tego. z jakimi problematycznymi kwestiami masz do czynienia. ta książka pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu duchowości. Autor – medium obdarzone wrodzonymi zdolnościami paranormalnymi – pomoże Ci odkryć moc parapsychiki. Dzięki tej publikacji dowiesz się. w jaki sposób nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. którzy są już po Drugiej Stronie i uwierzysz w istnienie świata zmarłych. Nauczysz się. jak stworzyć swoją kładkę. która połączy Cię z własną duszą i doznasz prawdzi

39.9: https://woblink.com/ebook/miejski-mnich-shojai-pedram-135860u

Cena:


Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

Autor: Brewer Judson

Za kształtowanie wszystkich nawyków odpowiada większy wzrost dopaminy w naszym mózgu. Ten neuroprzekaźnik może również pomóc nam w przyjemny sposób zerwać ze złymi przyzwyczajeniami i pozwolić na stopniowe tworzenie ich zdrowych odpowiedników. W książce znajdziesz sposoby na pokonanie zachcianek umysłu oraz wyjaśnienie. jak świadomość może łatwo skrócić destrukcyjne nawyki poprzez wzmocnienie samokontroli. Autor uświadamia. jak wyzwolić się od przymusu ciągłego sprawdzania facebooka i instagrama. jedzenia fast foodów oraz objadania się słodyczami. palenia papierosów czy nadmiernego picia alkoholu. Ponadto dowiesz się jak wygrać z uzależnieniem od miłości. gonitwy myśli. stresu. rozpraszaczy (np. telefo

59.5: https://woblink.com/ebook/rozszerzone-oczyszczanie-watroby-i-woreczka-zolciowego-jak-uniknac-wspolczesnych-chorob-andreas-moritz-136708u

Cena:


Jak schudnąć 25 kg lekko. łatwo i przyjemnie

Autor: Śladowska Aneta

Chcesz w końcu schudnąć? 

Musisz najpierw uwierzyć w siebie!

Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody dotyczące utraty wagi. Udowadnia. że szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym. a dzięki optymizmowi i pozytywnemu myśleniu osiągnęła to. czego tak bardzo pragnęła – schudła 25 kg w sposób lekki. łatwy i przyjemny. Teraz i Ty możesz pójść jej śladem osiągając podobne. a nawet lepsze rezultaty. 

Metoda odchudzania. którą proponuje Aneta Śladowska jest sposobem na odnalezienie prawdziwego siebie. czyli powrotem do swojej własnej natury. natomiast schudnięcie jest jej korzystnym efektem ubocznym. Jedynym wysiłkiem. który musisz włożyć w początkowej fazie doskonalenia siebie jest zmiana sposobu

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Listy do Duszki

Autor: Ewa Formella

Wolne Miasto Gdańsk. lata 1937–1938. Stefania i Heinrich zakochują się w sobie. jednak niewinna miłość tych dwojga musi niestety pozostać tajemnicą. Stefania jest córką Polaka i Żydówki. a Heinrich Niemcem. synem wpływowego w mieście człowieka. Młodych rozdziela zbliżająca się wielkimi krokami wojna. Ostatnie spotkanie zakochanych owocuje ciążą. o której Heinrich nic nie wie.

Ostatni świadkowie tamtych lat często ze łzami w oczach wspominają zarówno dobre. jak i złe chwile. których doświadczyli podczas wojny. Listy do Duszki powstały na podstawie wspomnień kobiety. która w tych mrocznych czasach doświadczyła miłości. ale też bólu i cierpienia..

*******

Miłość. która jest zawsze niewinna. Powikłane ludzkie losy. trudna i burzliwa historia. Współczesność przeplatająca się z przeszłością. ponieważ nic się nie dzieje bez przyczyny. Wzruszająca opowieść. tym bardziej że… prawdziwa. Gdy ją już poznamy. pozostanie z nami na zawsze. Polecam.

Anna Klejzerowicz. pisarka

Niezwykle poruszająca historia. Opowieść o trudnej przeszłości i wojnie. o miłości i niespełnionych nadziejach. Koniecznie trzeba przeczytać! Gorąco polecam.

Anna Sakowicz. pisarka

Opowieść o niemożliwej wojennej miłości. Autorka sprawnie łączy plany czasowe. powoli odkrywając przed czytelnikiem kolejne akty tej smutnej historii. która swój początek ma w przededniu wojny. Polecam.

Agnieszka Kalus. czytambolubie.com

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


ISBN

9788373777996: Wydawnictwo

Format

35.3: https://woblink.com/ebook/cztery-filary-zaufania-jak-uwierzyc-w-siebie-ludzi-boga-i-zycie-vanzant-iyanla-136176u

Cena:


ISBN

9788373778245: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/pokochaj-siebie-a-nawet-innych-sprawdzone-metody-na-zdrowe-relacje-lodro-rinzler-meggan-watterson-136168u

Cena: Meggan Wattersonthe way of life, asiunia książka audiobook, aldous huxley nowy wspaniały świat pdf, leki w ratownictwie medycznym pzwl pdf, zaczarowany ogród streszczenie, sarah morgan, miron białoszewski pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, aleksander prejbisz, e-booki za darmo, kobiety mickiewicza, onkologia podręcznik dla studentów i lekarzy, logistyka w biznesie, modele pielęgniarstwa, sztuka kochania download, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, grosfeld jan, joel dicker, teatr cytat, bochenek repetytorium, stephen king historia lisey, ali macgraw mężowie, krzyżówki dla dzieci 7-12 lat…