ISBN

9788320823196: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/japanese-supply-chains-in-europe-management-and-development-anna-baraniecka-jaroslaw-witkowski-127060u

Cena: Jarosław Witkowski


ISBN

9788365624918: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/bylismy-ofiarami-ofiar-grzegorz-fels-128162u

Cena:


Wszystkie dobre rzeczy

Autor: Fisher Clare

Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego. że nie zasługuje na to. by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze.

Jednak jej terapeutka. Erika. nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o sporządzenie listy wszystkich dobrych rzeczy w jej życiu. Skazana zaczyna odtwarzać swoją historię. począwszy od wspólnego milczenia z Przybranym Tatą Nr 1. przez flirtowanie w kinie w środy z Orange. aż po moment. kiedy pierwszy raz poczuła zapach główki swojego dziecka. Ale pod koniec historii Beth musi skonfrontować się z tą złą rzeczą. którą zrobiła…

Jaka prawda kryje się za zbrodnią. której się dopuściła? I czy każdy. nawet najbardziej zły człowiek. zasługuje na szansę. by się zmienić?

– Mam wypisać dobre rzeczy. które mnie w życiu spotkały?

– Tak.

– A co. jak… nie uda mi się nic wymyślić?

Jeżeli nigdy nie widzieliście smutnego uśmiechu. to powinniście zobaczyć uśmiech Eriki w tamtym momencie.

– Uda ci się.

(fragment)

Clare Fisher urodziła się w Londynie w 1987 roku. Ukończyła studia magisterskie z Creative and Life Writing w Goldsmiths College na Uniwersytecie Londyńskim i obecnie pracuje w księgarni w Leeds. Jest wnikliwą obserwatorką. a inspirację do powieści czerpie z długoletniego zainteresowania tematem wykluczenia społecznego i sposobu. w jaki dotyka ono wrażliwe kobiety. Wszystkie dobre rzeczy to jej pierwsza powieść.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Legendy dominikańskie

Autor: Jacek Salij

Legendy dominikańskie – te barwne opowieści zebrał i opracował ojciec Jacek Salij OP. Czytelnik znajdzie w tym zbiorze zarówno wstrząsające świadectwo męczeństwa rosyjskich dominikanek. jak i pełne ironii średniowieczne anegdoty o mnichach i mniszkach. m.in.:

O uzdrowieniu studenta z rozpusty

Przygoda z diabłem

Co lepiej: modlić się czy pracować

Święty inkwizytor

Jak pewien zakonnik został uwolniony od nałogu palenia

***

Pewien brat zapytał mistrza Jordana. co lepiej: oddać się modlitwie czy studiowaniu Pisma Świętego? Ten w odpowiedzi zapytał: „A co lepiej: pić czy jeść? Przecież trzeba nam na przemian jednego i drugiego”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena:


Ostatni mag

Autor: Lisa Maxwell

Manhattan. Nowy Jork. Nieliczni żyjący tu Magini – obdarzeni nadprzyrodzoną mocą – ukrywają swą prawdziwą tożsamość. Są bowiem więźniami Krawędzi. bariery energetycznej. której przekroczenie grozi utratą mocy. a nawet śmiercią! Należąca do Maginów nastoletnia Esta. jest złodziejką od dziecka szkolona w sztuce wykradania czarodziejskich artefaktów z rąk Zakonu. złowrogiej organizacji. która stworzyła Krawędź. Esta potrafi cofać się do przeszłości i zdobywać magiczne przedmioty niezauważona. Teraz przed nią arcyważna misja: musi przenieść się do roku 1902 i ukraść prastarą księgę kryjącą najgłębsze tajemnice Zakonu. Aby ocalić swą przyszłość. Esta musi zdradzić tych. których poznała w przeszłości…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.


:

:

Cena:tomasz sanecki, narzeczona na dłużej pdf, marcin wojcieszak, strefa zasilania lodowca, pień mózgu budowa, pasje utajone, mezczyzni ktorzy nienawidza, gloria amore victis, sprostowanie protokołu powypadkowego, pulapki myslenia, osho zdrowie emocjonalne, ludzie ze złota, topr ksiazka, szkarłatna litera…