Małżeństwo albo nic

Autor: Melanie Milburne

Wizażystka Alice Piper specjalizuje się w makijażu ślubnym. jednak sama nie zamierza wychodzić za mąż. Z tego powodu odrzuciła oświadczyny Cristiana Marchettiego. włoskiego milionera. który wyznawał zasadę „małżeństwo albo nic”. Po siedmiu latach Alice dowiaduje się. że babcia Cristiana zawarła w testamencie warunek: jeśli Alice i Cristiano się pobiorą. to otrzymają spadek. Pojawia się jednak problem. ponieważ teraz to Cristiano już nie chce się wiązać na stałe…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dziewiczy rejs

Autor: Jacek Głowiński

Błędem byłoby powiedzieć. że to historia. jakich wiele: młody chłopak. zafascynowany sztuką filmową. próbuje realizować swoje marzenia. Choć jest zdolny i bystry. a jego wrodzona wrażliwość pozwala mu widzieć więcej od innych. dużo bardziej od zdobywania wiedzy w uczelnianych ławach pociągają go długie nocne imprezy i dziewczyny. których nigdy nie ma dość. Przez jego życie przetacza się mnóstwo fascynujących postaci. a każda z nich może stać się inspiracją – wystarczy tylko spojrzeć. odpowiednio ustawiając ostrość…

Ta opowieść przekona was. że rzeczywistość skrywa w sobie dużo więcej możliwości. niż się zazwyczaj wydaje. I że każdy dzień. każda minuta może być nasycona odrobiną magii – a może szaleństwa?

To miasto jest na poz

31: https://woblink.com/ebook/duchy-przeszlosci-morderstwa-z-jamnikami-jozefa-murawska-134801u

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


ISBN

9788365778772: Wydawnictwo

Format

33.75: https://woblink.com/ebook/spowiadania-i-wypowiesci-artur-daniel-liskowacki-135838u

Cena:książki do nauki niemieckiego pdf, opowieści z narnii 4, mama na roslinach, oko swiata, powinowactwo biologia, angielski a1 pdf, johan theorin, r.w. griffin, martwe dusze, ziemia osamotniona, moje oto, stateczność dynamiczna, słówka do matury z angielskiego pdf, dietrich podstawy konstrukcji maszyn, chrapiący ptak, dekalog nawalki, sztuka kobiecości pdf, ewa schilling, renata furman, playboy katy evans pdf, cudowny czwartek, wyznania św augustyn, choroba alzheimera pdf…