Moja Legia

Autor: Hadaj Wojciech

Ostro. prześmiewczo. subiektywnie. Kiedyś piłkarze byli dla niego nadludźmi. dzisiaj wręcz przeciwnie – przepłacanymi przeciętniakami. Wojciech Hadaj. najbardziej kontrowersyjny spiker stadionowy w Polsce. odsłania kulisy piłkarskiego świata.

„Moja Legia” to portret wielkiego klubu pisany przede wszystkim emocjami. a dopiero później chronologią zdarzeń i następujących po sobie trenerów i prezesów. To także „case study”. gdzie na przykładzie najbogatszego klubu w Polsce autor pochyla się nad stanem piłki nożnej. w Polsce i na świecie.

Hadaj to bez wątpienia jedna z żywych legend klubu przy Łazienkowskiej. Człowiek. który poznał wewnętrzne życie drużyny od kuchni. a raczej szatni. jak mało kto. Zna jego najskrytsze sekrety. przemilczane historie i zamiecione pod dywan niewygodne fakty. Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


Niemiecki z ‚Dziadkiem do orzechów’. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: E.T.A. Hoffmann

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Na czas świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka niemieckiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na kursyonline.

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-byc-dobrym-dla-siebie-zycie-bez-presji-otoczenia-przygnebienia-i-poczucia-winy-kristin-neff-139904u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 140576

https://woblink.com/ebook/neurogeneza-regeneracja-mozgu-cortright-brandt-140576u

:

Cena:


Nieuprzejmość

Autor: Kochmańska Katarzyna

To książka o przemocy naszej powszedniej. choć nikt nikogo nie molestuje. nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach. które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych. grach uczuciowych. trudnych relacjach rodzinnych.

To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej. gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach.

Jest to też książka o samotności i tajemnicy. skrywanej przez główną bohaterkę. która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością. to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie.

Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokole

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140571u

Cena:


ISBN

9788381471022: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/mity-narodow-europy-jan-tetter-138696u

Cena:michał potocki, www ibuk pl, zapiski oficera armii czerwonej chomikuj, srebrne oczy, miasteczko perfect, ferdinand von schirach, agonia. lekarze i pacjenci w stanie krytycznym, tożsamośc bourne a, urzeczenie, najlepsza książka tokarczuk, der hauptmann chomikuj, ziemia obiecana książka, s nowak metodologia badań społecznych pdf, sole schusslera, kody do american conquest, problemy ludzkości, dr jan paradowski, 7 dzielnica paryża…