ISBN

9788324042869: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/snajperki-luba-winogradowa-124601u

Cena:


Przebudzeni bogowie

Autor: Sylvain Neuvel

Pasjonująca kontynuacja „Śpiących gigantów” – jednej z najlepszych książek o kontakcie ludzi z obcą cywilizacją.Ludzkość musi stawić czoło najeźdźcom z kosmosu. ale Rose Franklin i jej towarzysze z Korpusu Obrony Ziemi nie zamierzają się poddać. Kluczem do powstrzymania inwazji jest odkrycie sekretu leżącego u podstaw zaawansowanej technologii Obcych. Najpotężniejszą bronią jest wiedza – odpowiednio wykorzystana może stać się kluczem do władzy nad Ziemią. a może nawet nad gwiazdami.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 35.9


Ubezpieczenia i składki – najnowsze zmiany w przepisach ZUS

Autor: Przemysław Jeżek

Publikacja omawia zmiany. jakie weszły i wejdą w życie w 2018 r. w przepisach dotyczących m.in. rozliczania i opłacania składek ZUS. nowych zasad rejestracji. prowadzenia i zawieszania działalności gospodarczej oraz ich wpływu na obowiązki płatników względem ZUS. zasad archiwizowania dokumentacji pracowniczej i związanych z nimi zmian w dokumentach ubezpieczeniowych. nowych regulacji w zakresie zatrudniania pomocników rolnika na podstawie umowy o pomocy przy zbiorach. ulg w opłacaniu składek ZUS dla początkujących i małych przedsiębiorców.

Publikacja jest podręcznym zestawieniem najnowszym zmian. niezbędnym w każdym dziale kadrowo-płacowym. W praktyczny. instruktażowy sposób wprowadza w nowe obowiązki pracodawców i płatników składek związane

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


ISBN

9788363444563: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zadna-blaga-zadne-klamstwo-wspomnienia-z-warszawskiego

Cena:rondo de gaulla, sowa sport, bukiety z krepiny, kwestia żydowska, szkice piórkiem, macierz fcb, pamiętnik z getta, daria mikołajczak, niedomoga hormonalna, głaskologia pdf, www.1939.com.pl, adam asnyk daremne żale interpretacja, konflikty międzynarodowe na świecie, laborem exercens pdf, zaczeło czy zaczęło, miłoszewski kwestia ceny, ostatnie zyczenie audiobook, robert górski książka, jak napisac teze, nie z miłości jesper juul pdf…