Sprawozdanie finansowe w firmie

Autor: Praca Zbiorowa

Stan prawny 20 listopada 2018 r.

20 listopada 2018 r.

Opis publikacji Roczne sprawozdanie finansowe powinno rzetelnie i jasno przedstawiać sytuację majątkową. finansową i wynik finansowy. Publikacja „Sprawozdanie finansowe w firmie” omawia podatkowe i bilansowe aspekty związane z zamknięciem roku 2018.

Ten niezbędnik każdego księgowego w bardzo przystępny sposób opisuje zagadnienia związane z weryfikacją i aktualizacją aktywów i pasywów (wycena) oraz z wstępnym zamknięciem ksiąg rachunkowych. Praktyczne przykłady przeprowadzą Czytelnika przez poszczególne etapy związane ze sporządzeniem sprawozdania finansowego wraz z załącznikami i wyjaśnieniami (bilans wraz z wyjaśnieniami do niektórych jego pozycji. rachunek zysków i strat. rachunek prz

31.2: https://woblink.com/ebook/wspieranie-inwestycji-nowe-zasady-pomocy-regionalnej–141168u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141193/epub

1:

:

Cena:szaleńcy boży, klemens stępniak, bogowie i mity, tomasz zalega, hamsun głód, jak napisać pracę magisterską krok po kroku, king pod kopułą, dostojewski zbrodni i kara, magdalena sadownik pediatra, tołstoj aleksy, gołkowski powrót, nowe oświecenie, zofia nałkowska medaliony, przestrzeń wolności bezpieczeństwa i sprawiedliwości, zwiadowcy 11 pdf, na saksy, adrianna meisnerowicz…