ISBN

9788373779747: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/swiatlo-eremity-czyli-przewodnik-po-swiecie-tarota-natalia-stala-139895u

Cena:


Armia graczy

Autor: Trent Reedy

Dwunastoletni Rogan Webber jest mistrzem w Laser-Kobrze. swojej ulubionej grze wideo. Kiedy światowej sławy twórca gier zaprasza go. by wraz z pięciorgiem najlepszych pro graczy w kraju wziął udział w ekskluzywnym turnieju. jest megaszczęśliwy. Cała piątka ma zamieszkać w luksusowych apartamentach i testować najnowocześniejszy sprzęt do gier wirtualnych – marzenie każdego gracza… i największe możliwe wyróżnienie! Teraz jako potężne roboty bojowe biorą udział w cyfrowej bitwie. jednak ich misje stają się coraz trudniejsze. Część graczy rezygnuje. a pozostali zaczynają podejrzewać. że gra nie jest tym. czym wydawała się na początku… Dlaczego żołnierze i roboty. z którymi walczą w Laser-Kobrze. zachowują się tak dziwnie? Co kryje się za nietypowymi błędami? I dlaczego gra wydaje się być taka… prawdziwa? Rogan i jego rywale muszą współpracować. aby odkryć prawdę i zrobić to. co trzeba… bo świat. w którym gry wideo atakują rzeczywistość. już dawno przestał być bezpieczny.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 30.9


Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych

Autor: Gabriel Kost

Podręcznik zawiera usystematyzowaną wiedzę na temat automatyzacji i robotyzacji procesów wytwórczych. które są wyznacznikami nowoczesnej gospodarki. Autorzy omówili w nim między innymi strukturę funkcjonalną sterowania numerycznego i automatycznej regulacji. tworzenie i transmisję sygnałów informacyjnych w układach cyfrowej regulacji automatycznej. realizację techniczną zautomatyzowanych systemów produkcyjnych. podstawy projektowania układów cyfrowych automatyzujących obiekty i procesy produkcyjne w ujęciu mechatronicznym. typowe układy automatycznego systemu wytwórczego. efekty oraz skutki automatyzacji i robotyzacji. a także kierunki rozwoju systemów elastycznej automatyzacji procesów wytwarzania.

89: https://woblink.com/ebook/konstantynopol-nowy-rzym-miasto-i-ludzie-w-okresie-wczesnobizantyjskim-miroslaw-j-leszka-140328u

Cena:


ISBN

9788381680493: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-140572u

Cena:co2 wzór strukturalny, darmowe-ebooki, księga magii i zaklęć pdf, niegrzeczny szef pdf, dziewczynka z zapałkami pdf, zarządzanie szkołą, paweł nowicki umk, architektura uczuć pdf, epub książki, kabareciarz, steag, pierwsze starcie vladimir wolff, romans w polityce, adrianna trzepiota…