Tajemnicza wyspa

Autor: Juliusz Verne

Po ucieczce z obozu pięcioro żołnierzy trafia na zaginioną w czasie wyspę będącą domem tajemniczego kapitana Nemo.

Książka opowiada o czasach wojny secesyjnej w Ameryce – przedstawia kilkuletni pobyt grupki uciekinierów na małej. niezamieszkanej wyspie. nazwanej później przez rozbitków imieniem Abrahama Lincolna. w pobliżu drugiej małej i niezamieszkanej wysepki Tabor na Pacyfiku.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129550/epub

1: Autor

:

Cena:repetytorium geografia gimnazjum pdf, laboratoryjne badania gruntów myślińska pdf, wzrost gospodarczy pdf, fordyzm i postfordyzm, klechdy polskie, straburzyński fizjoterapia pdf, nienacki audiobook, wehikuł czasu (powieść), przyrodni brat penelope ward pdf, wanna z kolumnada, uwikłani. pokusa, zgloski, fizyka liceum pdf, smocza straż gniew smoczego króla, historia ustroju polski, fizjologia wysiłku i treningu fizycznego pdf, mendel gdański maria konopnicka, nowa laleczka, konta zespołu 7…