ISBN

9788301200107: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wektory-czyli-jeszcze-wiecej-corela-alicja-zarowska-mazur-126882u

Cena:


Piastowskie strony

Autor: Anna Plenzler

Wycieczka po nowym Szlaku Piastowskim z przewodnikiem Anny Plenzler z pewnością wzbogaci i uporządkuje wiedzę turystów na temat pierwszej panującej w Polsce dynastii. Autorka zgodnie z koncepcją zrewitalizowanej trasy skupia się na tych pamiątkach minionych czasów. które powstały do śmierci ostatniego piastowskiego króla. oraz na instytucjach współczesnych traktujących o początkach polskiej państwowości. Oprócz informacji o obiektach ze szlaku. ciekawostek. artystycznych zdjęć i praktycznych map czytelnicy znajdą w przewodniku ciekawe wywiady z wybitnymi archeologami. których odkrycia i badania z ostatnich kilku dekad zmieniły obraz Polski sprzed tysiąca lat.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Miejskie Posnania

Cena: 35.1


Instruktaż nadmierny

Autor: Wiesław Sokoluk

W 1987 roku w polskich szkołach pojawił się podręcznik do edukacji seksualnej. O seksie mówił bez ogródek. radził. jak podjąć decyzję. jak się kochać. by było przyjemnie. jak nie zajść w ciążę. Związki homoseksualne prezentował jako nieróżniące się od heteroseksualnych. Nie straszył seksem w pojedynkę. W szkołach utrzymał się tylko dwa miesiące. Konserwatyści okrzyknęli go „podręcznikiem masturbacji i defloracji”. Postępowcy w zasadzie go nie bronili. uznając za zbyt progresywny. Protestowała tylko młodzież. bo wreszcie ktoś odpowiedział na pytania. które zadawała w szkole i stawiała w listach do seksuologów.

Wiesław Sokoluk. pomysłodawca i główny autor podręcznika. opowiada Agnieszce Kościańskiej. jak to się stało. że to właśnie on go stworzył. Jaką drogę intelektualną i życiową przeszedł? Co chcieli wiedzieć młodzi ludzie. którzy pisali do niego listy. z czym przychodzili do poradni. jakie tematy drążyli na lekcjach? Skąd wiedział. jak pisać. by trafić do serc nastolatków? I co stało się później?

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


ISBN

9788381192446: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/my-savior-tom-i-lach-ewelina-126905u

Cena:brigitte bardot intymnie, randka w ciemno 2015, tańcząca w ogniu, wielki gatsby the great gatsby, stanisławów kresy, katarzyna kotulska, michalkiewicz książki, frigiel i fluffy, kwestia ceny pdf, ach ten cukier, fizjologia człowieka zintegrowane podejście pdf, zakazana historia ludzkości pdf, karolcia pdf za darmo, martwe gogola, dama paxton pdf…