Marysieńka Sobieska

Autor: Tadeusz Boy-Żeleński

Sobieski i Marysieńka to z pewnością jedno z najosobliwszych w świecie zdarzeń miłosnych. ucieleśniona bajka. Jedna miłość wypełniająca całe życie człowieka. rzucająca to życie bez wahania pod nogi kobiety. prowadząca go poprzez małostki do wielkości. zwycięsko opierająca się przeszkodom. rozłące. znosząca grzech i naganę opinii. czasem kaprysy i niewdzięczność. wzbijająca bohatera wyżej niego samego i wiodąca tę niedobraną na pozór. a w istocie świetnie dobraną parę aż na tron – czyż to nie jest historia z bajki?W każdej sprawie istnieje historia i legenda. Legenda opowiada nam o Sobieskim. który ujrzał. pokochał i poprzysiągł sobie. że nigdy inna kobieta nie będzie jego żoną. Kim naprawdę była kobieta. która tak bez reszty podbiła króla Jana Sobieskiego. pogromcę

37: https://woblink.com/ebook/17-rownan-ktore-zmienily-swiat-ian-stewart-8292u

Cena:


ISBN

9788377854112: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/nowy-drapieznik-zbigniew-zborowski-9294u

Cena:


Biblia jest dla ciebie. Mały kurs teologii biblijnej

Autor: Gianfranco Ravassi

To słownik biblijny dla każdego. Ravasi w sposób niezwykle przystępny przedstawia najważniejsze słowa i najważniejsze zagadnienia biblijne. To przewodnik dla wszystkich. którzy próbują zgłębiać Pismo Święte. a także ogromna pomoc dla rodziców i nauczycieli. którzy w lekturze biblijnej towarzyszą młodszym czytelnikom.

Kardynał Gianfranco Ravasi – znakomity biblista. członek Papieskiej Komisji Biblijnej. przewodniczący Papieskiej Rady Kultury. a przy tym – niezwykła osobowość. Kard. Ravasi potrafi mówić i pisać językiem trafiającym do wszystkich. Należy do najbardziej znanych popularyzatorów Biblii. Prowadzi programy w telewizji. publikuje w prasie. wydaje książki na temat Biblii. m.in. komentarze do różnych ksiąg biblijnych.

Od roku 2007 jego cotygodni

34.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-networking-w-karierze-jak-odniesc-sukces-dzieki-sieci-kontaktow-beata-kapcewicz-8986u

Cena:


Bookopen. bo po trzydziestce wiele się zmienia

Autor: Justyna Lach

CHUTNIK. GRASS. NIEWIŃSKAI INNI 30 – 40-LATKOWIE W JEDNYM. ZBIOROWYM DZIENNIKU!Znani i nieznani 30 – 40-latkowe w jednym zbiorowym dzienniku. Poznaj „dni” Sylwii Chutnik – powieściopisarki nominowanej do nagrody Nike 2013. Łukasza Grassa – dziennikarza radiowego i telewizyjnego. Ani Lichoty – trzeciej Polki. która zdobyła Koronę Ziemi. Kamila Iwankiewicza – alpinisty. grotołaza i rekordzisty świata w nurkowaniu wysokogórskim. Edyty Niewińskiej – autorki Kosowa. Agnieszki Kalugi – autorki wielokrotnie nagradzanego bloga „Zorkownia” (najlepszy blog w kategorii blogi literackie. blog roku. blog blogerów) a także wielu singli. matek. ojców. wiecznych dzieci i wiecznie zajętych pracoholików w wyjątkowym zbiorowym dzienniku „Bookopen. bo po trzydziestce wiele się zmienia…”!Kim są wsp

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Samo Sedno – Jak skutecznie szukać pracy?

Autor: Alicja Jankowska

Jak skutecznie szukać pracy? 

Poznaj najlepsze strategie 

Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga dobrego zaplanowania. Autorka podpowiada. jak radzić sobie z emocjami po zwolnieniu oraz jak podkreślić swoje atuty i mocne strony podczas szukania nowego zatrudnienia. Dowiesz się. od czego. gdzie i jakimi metodami zacząć szukanie pracy. aby przyniosło oczekiwany efekt. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom poznasz swój typ osobowości zawodowej. Zrozumiesz. jaką rolę odgrywają perfekcyjnie przygotowane dokumenty aplikacyjne. i o czym powinieneś pamiętać przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki praktycznym wskazówkom i wykorzystaniu sprawdzonych technik m.in. wi

https://woblink.com/product-publication/download/8881/epub: 1

Cena:


Wigilia szatana

Autor: Emma Popik

Kolejny rewelacyjny zbiór E-MMY Popik – Mistrzyni Małej Apokalipsy Kolejny smakowity kąsek dla pasjonatów dobrej fantastycznej prozy i mocnej hard sf. wgryzającej się w mózg i przepalającej trzewia. Tym razem autorka wprowadza nas w świat. który zostanie zbawiony przez… Szatana. Chcesz takiej apokalipsy. takiego końca i nowego początku? Nie chcesz? A jeżeli żadna inna wyższa siła się nie kwapi? Jeżeli Opatrzność odwróciła się od świata i ludzkości? Coś dla czytelników o stalowych nerwach. Wigilia Szatana to kolekcja przejmujących. mocnych opowiadań o upadku cywilizacji. słabości i błędach człowieka. o zbrodniach. które popełnia na najbliższych oraz na otaczającym go świecie. Ciebie to nie dotyczy? Więc lepiej przejrzyj się w lustrze. geniuszu. Kto oddaje własne dzieci do domu dla niepełnowartościowego materiału ludzkiego? Kto kazał przyrodę Zapakować w pudełko i bezwzględnie ją kontroluje. tym samym uśmiercając własny gatunek? Kto pozwala wyzyskiwać się różnym cwaniakom. nazywających uczucia Zespołem nieprzystosowania społecznego? Kto daje się otumaniać bankierom. maszynom. systemom. urzędom. kto wierzy w boga wiecznych promocji? Nie wiesz? A może po prostu nie lubisz Kłopotliwych pytań. podważających obowiązujące prawo i naukę. Uspakajając własne sumienie. zapewniasz. że świat nigdy nie będzie tak wyglądał. No to rozejrzyj się wokoło… Patronat nad zbiorem objęły portale literackie: Creatio Fantastica. Fantastyka Polska. Katedra.

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 14.99żywienie w sporcie anita bean, ile misji jest w gta 5, mroczna arena, atopowe zapalenie skóry pdf, henryk sienkiewicz szkic, emancypacja kobiet lalka, wos zadania maturalne, nero sarah brianne chomikuj, dominika musiałowska książka pdf, rafał wos, ronja córka zbójnika bajka, testy klasa 2 szkoła podstawowa, burza szekspir cytaty, przywry digeniczne, madlen europa, wycena przedsiębiorstw, małgorzata krakowiak, masaz synkardialny, agnieszka piotrowska-piątek, asiunia audiobook, marcin słoma, stacja centralna, tess gerritsen chirurg pdf…