Puste krzesło

Autor: Jeffery Deaver

Małym. sennym miasteczkiem wstrząsa seria tragicznych wydarzeń. Kilkunastoletni Garret. znany z odrażającego. dziwacznego hobby – hodowli owadów – jest podejrzany o zamordowanie kolegi i uprowadzenie oraz prawdopodobnie zabicie dwóch dziewcząt. Lokalnej policji przychodzi z pomocą sparaliżowany. wybitny nowojorski kryminalistyk Lincoln Rhyme. który za dwa dni ma zostać poddany operacji w tutejszym Centrum Medycznym. W zorganizowanym naprędce laboratorium bada i analizuje nikłe dowody.

Tymczasem poszukiwania Owadziego Króla trwają. wreszcie udaje się go ująć. ale nie wiadomo. gdzie są i czy żyją jego ofiary. Schwytanego Garreta niespodziewanie uwalnia z aresztu asystentka i przyjaciółka Rhyme’a. Amelia. intuicyjnie przekonana. że chłopiec jest niewinny. Wtedy jednak sama staje się jego zakładniczką. Pościg rozpoczyna się na nowo…

Jeffery Deaver – jest autorem wielu powieści z gatunku thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami ‚New York Times’ i ‚Wall Street Jurnal’. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu ‚Kolekcjoner Kości’ – pierwsza powieść. w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano. a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure

Autor: John Cleland

Język angielski

Poziom B2-C1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Fanny Hill przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Fanny Hill dostępne na poltext.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9


ISBN

9788380171381: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


Przepowiednia Reinkaanyiuki. Więź Płomienia

Autor: Kalina Bobras

Jedynie osoba posiadająca podwójną naturę zdoła utrzymać moc Władcy Dusz i pokonać Duszę Mroku.

Wiele miliardów lat temu władca wszystkich Dusz Natury zwany Duszą Słońca na wieki zapieczętował swojego brata – Duszę Mroku – aby uratować oba światy. Według legendy Wybraniec o mieszanej krwi – powiernik mocy Duszy Słońca – pewnego dnia stanie do walki z Duszą Mroku o wolność wszystkich Wymiarów. Żaden z mieszkańców Ybrezmaru nie spodziewa się. że przepowiednia właśnie się wypełnia. a ostateczne starcie z Duszą Mroku jest coraz bliżej. Nikt też nie przypuszcza. kto okaże się Reinkaanyiuki – następcą i reinkarnacją Duszy Słońca. mającym pokierować misją ocalenia świata.

‚– Każdy wie. jak to się zaczęło.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


8 sposobów na znalezienie szczęścia tam. gdzie się go nie spodziewasz

Autor: Jacques Philippe

Osiem błogosławieństw. które Jezus wypowiada do swoich uczniów w Kazaniu na górze. to słowa przepojone mądrością i miłością. Wskazują nam skuteczne sposoby na osiągnięcie dojrzałości. wewnętrznej wolności. pokoju serca – są receptą na prawdziwe szczęście. Warto w tym świecie chorym na pychę. niedającą się zaspokoić żądzę bogactwa i władzy zatrzymać się na chwilę. podjąć próbę zrozumienia słów Jezusa i zastosowania ich w życiu. To jedyna droga. by zapanowały wokół nas pokój. łagodność i radość. Książka Jacquesa Philippe’a jest inspirującym przewodnikiem. zbliżającym nas do osiągnięcia tego ambitnego celu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99prezes i spółki, mnemotechniczny, kassala, podstawowe pojęcia marketingu, zimbardo gdzie ci mężczyźni, etos co to, paweł samecki, piraci z karaibów gry, ślepiec czornyj, cobel.pl, kartkówki, małgorzata strzałkowska wiersze, miasto w jordanii krzyżówka, lick kylie scott pdf pl, modele wzrostu gospodarczego makroekonomia, porozumienie przeciw monowładzy: z dziejów pc, coaching i mentoring…