138303

89: https://woblink.com/ebook/praktyczny-sql-anthony-debarros-138303u

1

:

Cena:


ISBN

9788301202231: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139842/epub

1:

:

Cena:


Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Aleksander Dumas

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


ISBN

9788366095045: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/panstwo-teoretyczne-bartlomiej-sienkiewicz-138310u

Cena:


W co wierzy ten. kto nie wierzy?

Autor: Umberto Eco

Trwają na przeciwnych krańcach spectrum – jeden jest światowej sławy pisarzem. autorem „Imienia róży” i samozwańczym człowiekiem świeckim; drugi. hierarchą Kościoła Katolickiego. wymienianym w gronie potencjalnych następców obecnego papieża. W tej przyjacielskiej. lecz zaciętej szermierce listów i idei. Umberto Eco i Carlo Martini dyskutują nad kwestią aborcji. rolą kobiet w Kościele. etyką i Apokalipsą. Stawiają czoła najtrudniejszym dylematom nowego milenium. świadomi dzielących ich różnic. wiary i niewiary. Rezultat? Jest oszałamiający. Jakie bowiem są granice wiary? I w co wierzy ten. kto nie wierzy?

Jeśli mamy wieść dialog. to musi on obejmować także obszary. na których nie ma zgody. Ale to nie wszystko; jeśli na przykład laik nie wierzy w ‚rzeczywistą obecność’. katolik zaś – co naturalne – i owszem. to fakt ten nie oznacza wzajemnego niezrozumienia. lecz po prostu szacunek dla przekonań partnera.

Umberto Eco: „Słusznie przywołuje Pan cel tej naszej epistolarnej rozmowy. Chodzi nam mianowicie o zakreślenie wspólnego dla laików i katolików pola dyskusji obejmującego również punkty. w których nie ma zgody. Zwłaszcza te. z których powstają głębokie nieporozumienia. znajdujące wyraz w konfliktach na płaszczyźnie politycznej i społecznej.”

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Minecraft 1. Pamiętnik 8-bitowego wojownika

Autor: Cube Kid

Pierwszy tom popularnej serii opowiadającej o przygodach ośmiobitowego wojownika.To pamiętnik młodego mieszkańca minecraftowej wioski. który marzy o karierze słynnego wojownika.Opowieść rozpoczyna się. kiedy Runt. dwunastoletni bohater. ma wybrać swój przyszły zawód w szkole Minecraftii. Do wyboru ma niezbyt emocjonujące opcje: farmer. crafter (rzemieślnik). górnik. Tak naprawdę jednak noob marzy o tym. by zostać bohaterem tak jak jego ukochany bohater. Steve. Kiedy dowiaduje się. że pięciu najlepszych uczniów w szkole ma szansę rozpocząć kurs wojowniczy. bierze się ostro do roboty!

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 23system podatkowy w polsce pdf, moja walka karl ove, zemsta gangstera ebook, zapożyczenia z rosyjskiego, zrozumiec programowanie, fizjologia człowieka pdf, maja lidia kossakowska siewca wiatru, powiesc orzeszkowej, fizjoterapia po angielsku, humanizacja stosunków społecznych to, mikrobiologia techniczna pdf, katarzyna stachowska, rodowód słowian, troglodytów, społeczeństwo informatyczne, kwalifikowana pierwsza pomoc książka pdf, audiobuk, imię róży pdf…