Konstytucje polskie z 1952 i 1997 roku

Autor: Anna Materska-Sosnowska

„Publikacja stanowi ciekawe i rzetelne przedstawienie zagadnień związanych z ewolucją dwóch polskich konstytucji sprzężoną ze zmianami politycznymi. ustrojowymi i społecznymi. które miały miejsce w ostatnim półwieczu. Tematyka ta jest cały czas aktualna i pomaga zrozumieć zmiany jakie zachodziły w ustroju Polski oraz ich kontekst społeczny i polityczny. (…) Za cel (…) monografii redaktorzy uznali ukazanie wartości. zasad. instytucji i relacji między dwoma polskimi porządkami konstytucyjnymi ostatnich siedemdziesięciu lat. I cel ten został osiągnięty. Autorzy w sposób zasługujący na aprobatę przedstawili analizowane zagadnienia. Tematyka poruszana w artykułach jest ciekawa. a analizowane kwestie są istotne i ważkie z punktu widzenia oby

22.05: https://woblink.com/ebook/samorzad-terytorialny-w-polsce-reforma-czy-kontynuacja-jolanta-itrich-drabarek-127728u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128157/epub

1:

:

Cena:


Wietnamska przygoda

Autor: Stanisław Długosz

Książka zawiera wspomnienia autora z dwóch pobytów w Wietnamie w latach 1954-1955 i 1956-1957. Autor był członkiem polskiej delegacji w Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru nad zaprzestaniem działań wojennych w Wietnamie. Ciekawe są zarówno obserwacje związane z pracą w Międzynarodowej Komisji jak i te dotyczące codziennego życia mieszkańców Wietnamu w tym czasie.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


1

:

:

Cena:


Rozbitki

Autor: Juliusz Verne

Ogólnym tematem powieści jest rozwój autonomicznej społeczności ludzkiej. nie podlegającej żadnej władzy.

Powieść opowiada historię tajemniczego człowieka imieniem Kaw-dier (co w języku miejscowych Indian oznacza Dobroczyńca). który mieszkał w Magellanii. czyli na obszarze wokół Cieśniny Magellana. ziemi w owym czasie nietkniętej jeszcze przez cywilizację i nie należącej do żadnego państwa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788381470513: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bialy-wrobel-gabriela-kusz-133792u

Cena:justyna bargielska, zapożyczenia z rosyjskiego, cudaczek wyśmiewaczek pdf, krzysztof obłój strategia organizacji pdf, oczy lisa, martwe dusze pdf, bibliotekarz 4, wiezy milosci, migracje wewnętrzne, wydawnictwo umk, widmokrąg, nieplanowane książka pdf, strategie komunikacyjne, trening jacobsona mp3, pułapki myślenia daniel kahneman, cylinder van troffa…