Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

 

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

 

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


ISBN

9788324058600: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/nauka-w-kuchni-michal-kuzminski-141218u

Cena:o augustyn pelanowski, kaja nordengen, wielki słownik angielsko-polski, katalog monet polskich pdf, konrad jerzak, laureaci orderu uśmiechu, libra ibuk.pl, czasowniki niemieckie pdf, seksowny kłamca pdf, praca operacyjna, mikolaj gogol, chromatografia nadkrytyczna, rafał mroczkowski, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego 2017 pdf, maria terlikowska drzewo do samego nieba pdf, grzegorz libor, tokarczuk prowadź swój pług przez kości umarłych, patrycja wojciechowska, zawód tester radosław smilgin pdf, pragamtyzm, co się stało z iwoną wieczorek pdf, genetyka molekularna zadania maturalne, obłok niewiedzy pdf…