Fantastycznie nieobliczalni

Autor: Jakub Małecki

W dalekiej przyszłości walki mechów ściągają przed telewizory miliony widzów. W innym świecie. zrujnowanym przez skrajne partie polityczne. życie stało się tak nieciekawe. że lepiej funkcjonować w rozszerzonej rzeczywistości…

 

Inicjatywa Fantastycznie nieobliczalni to antologia. dzięki której każdy może poznać opowiadania uznanych już pisarzy. takich jak Aneta Jadowska. Jakub Ćwiek. Jakub Małecki i Jacek Łukawski. a także tych. którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę. ale już udowodnili. że mają ogromny talent. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek. 

 

W Schan warto zobaczyć występ najsłynniejszych szermierzy. a w Nowym Saadzie trzeba uważać na krainy spustoszone przez magię. bo gdzieś tam jeszcze czaj

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Ostatni Mohikanin Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: James Fenimore Cooper

Ostatni Mohikanin to druga powieść z cyklu Pięcioksiąg przygód Sokolego Oka. Porywająca. pełna przygód książka oczaruje każdego czytelnika. Osadzona w osiemnastowiecznej brytyjskiej kolonii akcja skupia się wokół konfliktu Indian i amerykańskich osadników. Nie sposób podejść obojętnie do losów bohaterów. których Cooper nakreślił jako barwne i ciekawe postaci. Historia córek angielskiego dowódcy i Indian. którzy usiłują je ocalić. to ponadczasowa opowieść o miłości i poświęceniu. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy tak

:

Cena:


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


Tajemnicza róża. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: William Butler Yeats

Niezwykłe dzieło pióra noblisty Williama Butlera Yeatsa zabiera czytelnika w podróż po irlandzkim folklorze. oczarowuje mistycyzmem i zmusza do refleksji. Tajemnicza róża to zbiór wierszy i opowiadań pisanych w różnych okresach. w którym autor zawarł swoje poglądy filozoficzne. W utrzymanych w ezoterycznej atmosferze miłosnych utworach znajdzie się echo romantycznego idealizmu. ale Yeats na tym nie poprzestaje; na czytelnika czekają również liryki niemalże obsceniczne. zupełnie inaczej traktujące kwestie seksualności. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34


ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:rankin ian, wojciech gomułka, assassin’s creed oliver bowden, sli logopedia, katarzyna kasia biografia, wariat kocha najbardziej, jestem żoną szejka pdf chomikuj, pamiętnik z powstania warszawskiego, matasek gramatyka pdf, ustawa o samorządzie gminnym komentarz pdf, świadectwo kości, wołyń 2016 torrent, starożytny egipt książki, cialdini perswazja, bezpieczeństwo finansowe, virion obława…