https://woblink.com/product-publication/download/133795/epub

1:

:

Cena:


Jak tu nie zwariować. Na herbatce u psychiatry

Autor: Irena Stanisławska

W wywiadzie przeprowadzonym przez Irenę A. Stanisławską z doktorem Edwardem Krzemińskim psychiatra wyjaśnia. dlaczego przybywa zaburzeń psychicznych natury emocjonalnej. różnego rodzaju psychopatii i uzależnień. kiedy mamy do czynienia z problemami. a kiedy z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi. Mówi o schizofrenii. chorobie dwubiegunowej. depresjach. nerwicach. psychogeriatrii i wychowywaniu dzieci. A także o typie osobowości najlepszym na partnera. o sposobie na jąkanie. funkcjonowaniu szpitala psychiatrycznego i teatrze Bim-Bom.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


ISBN

9788395053627: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-i-futbol-burzynski-jared-133859u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


Krzyżówki z alfabetem dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór krzyżówek. w którym każda ułożona jest według liter alfabetu. Dzięki temu dzieci potrafiące już pisać. mogą utrwalać alfabet i sprawdzać znajomość wyrazów zaczynających się na daną literę. Te dzieci. które nie znają jeszcze liter. mogą zgadywać hasła z rodzicami. nauczycielem lub starszym rodzeństwem.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:agatha, rozmówki polsko angielskie pdf, 50 twarzy greya mobi, darmowe ebooki, grisham książki, proces pielęgnowania intensywna terapia, czarny bóg, kobiety z dubaju, oczy wilka alicja sinicka pdf, sielanka szymonowica, leczenie ran, książki online free, pierwsze prawo magii pdf, save me mona kasten pdf, spinoza etyka pdf, wzory wypracowań…