PDF

127783: 25.2

https://woblink.com/product-publication/download/127783/pdf

:

Cena:


Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Jasna Skała. Tom 9

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Naznaczona

Autor: Adelia Saunders

Przemierzająca najpiękniejsze miasta świata historia o sile przeznaczenia

Magdalena ma niepokojący dar. Widzi słowa wypisane na ciele ludzi. których spotyka. Imiona. daty. szczegóły z życia opisują miłość. śmierć i grzechy. które popełnili.

Kiedy w Paryżu poznaje Neila. jest zaintrygowana. że na policzku ma wypisane jej imię. W mieście przebywa też jego ojciec. który chce odkryć prawdę o swej zmarłej matce. słynnej pisarce. która porzuciła go tuż po urodzeniu.

Chłopak zakochuje się w Magdalenie. urzeczony jej bladymi oczami i tajemniczą aurą. Ona sama rozpaczliwie próbuje naprawić błędy po śmierci najlepszej przyjaciółki. bo wie. że dzięki swojemu darowi mogła zapobiec tragedii.

Przypadek albo przeznaczenie splatają losy trójki bohaterów. a dar Magdaleny może być

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Catalogue of the Tibetan Texts in the Pander Collection: Part A (complete) and Part B (Partial)

Autor: Thupten Kunga Chashab

The publication contains a catalog of Tibetan texts in the Pander collection held by the Jagiellonian Library.

As in every catalogue. authors present here all indispensable elements for a catalogue such as title. author. place and year of writing. scribe. description etc. by their abbreviations. In traditional Tibetan works all of this information is given at the end in a colophon. Therefore. we extracted and copied all the colophons found in these works. Often in prayers they were missing. Also the fact that a text has a colophon does not mean that it contains all the necessary information for cataloguing. Pander materials actually prove that in traditional Tibetan publications dates and places are less impo

:

Cena:


Jak rozmawiać z córką o seksie?

Autor: Wendy Elizabeth Chapin

Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem. jakim jest rozmowa o dojrzewaniu. także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat. a przede wszystkim – co zrobić. by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia. że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić. by dorastająca córka zrozumiała. że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy. jak ten dar wykorzystamy. Podstawą jest wychowanie w rodzinie pełnej wiary. miłości i wzajemnego zaufania. Jako rodzice nie podejmiemy decyzji za nasze dzieci. Mamy jednak wpływ na to. jakich wyborów będą one dokonywać w swoim nastoletnim i dorosłym życiu.

Wendy Chapin w swojej książce „Jak rozmawiać z córką o seksie?” przekonuje. że o seksualności można mówić odważnie. bez lęku i wstydu. Pokazywać ją jako dar od Boga. Dar. z którym czasami mamy sporo problemów. Autorka podpowiada rodzicom jak rozmawiać z dziećmi o seksualności. jaki im towarzyszyć w dojrzewaniu i w podejmowaniu mądrych i świadomych wyborów w przyszłości.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99anatomia i fizjologia człowieka pdf, jestem dzieckiem książek, wyprawa błazna, audiobook torrent pl, wypalone dzieci, pochodzenie człowieka, karolcia tekst pdf, simon baron cohen, polakom i psom wstęp wzbroniony, operacja rafael, tyberium, psychologia organizacji, star wars mroczny uczeń, heroes 5 dzikie hordy poradnik, śpiąca królewna charles perrault, trawers mróz pdf, autor pieśni o rolandzie, braci coen, aborcja pdf, duszczyk, karolina tetłak, jak odzyskać siebie, insulinoopornosc w polskiej kuchni, gdyby nie ty pdf, audiobuki…