Działalność innowacyjna i badawczo-rozwojowa – ulgi i rozliczenia rachunkowe

Autor: Aneta Szwęch

Podatnicy CIT i PIT mogą korzystać z ulgi na działalność badawczo – rozwojową. Ulga ta polega na możliwości odliczenia od podstawy opodatkowania kosztów uzyskania przychodów. które zostały poniesione na działalność badawczo – rozwojową. zwanych dalej kosztami kwalifikowanymi. W opracowaniu przedstawiamy. kiedy i jak podatnik może skorzystać z tej ulgi i jak powinien prowadzić ewidencje konieczne do skorzystania z tego prawa. Dodatkowo przypominamy o preferencjach podatkowych dla działalności badawczo rozwojowej w VAT.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Analiza przypadków klinicznych w alergologii

Autor: Jerzy Kruszewski

Jest to wysokospecjalistyczna publikacja. w której zebrano interesujące przypadki leczenia farmakologicznego. pozostające w kręgu zainteresowań zarówno alergologa. jak i lekarza rodzinnego. dermatologa czy pediatry. W książce uwzględniono zalecenia wybitnych ekspertów.

Przedstawiono prawidłowe. zgodne z najnowszą wiedzą. sposoby diagnozowania. postępowanie terapeutyczne i efekty leczenia ponad 25 przypadków dotyczących m.in.: astmy. anafilaksji. alergii pokarmowych. nieżytu nosa. pokrzywek. AZS. HAE. mastocytozy. alergii na jady owadów. czerwonego oka.

Każdy przypadek opatrzono komentarzem zgodnym z medycyną opartą na faktach (EBM – evidence-based medicine) oraz standardami leczenia farmakologicznego i pozafarmakologicznego.

:

Cena:


Pod specjalną ochroną

Autor: Tina Duncan

Royce otrzymuje zlecenie ochrony prześladowanej przez byłego męża Sary Atwood. Uważa ją za rozpieszczoną córeczkę bogatego tatusia. Nie lubi takich kobiet. Jednak gdy poznaje Sarę bliżej. zaskakuje go swoim silnym charakterem. a jej dążenie do niezależności przysparza mu wielu kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Format

EPUB.MOBI: 31422

https://woblink.com/ebook/ksiega-cytatow-adam-wolanski-agata-hacia-ewa-wolanska-31422u

Autor: Agata Hącia

Cena:


Siedem grzechów głównych: pycha

Autor: Natalia Hebel

To opowiadanie napisałam w czasie pobytu w szpitalu. Od miłej starszej pani dostałam zeszyt. w którym notowałam w wolnych chwilach. Tak powstało to opowiadanie. Dałam je do przeczytania kilku pacjentkom. którym się spodobało. więc postanowiłam je po wyjściu ze szpitala przepisać i wysłać. Jest pierwszym z cyklu o siedmiu grzechach głównych. w planach mam napisanie kolejnych. Inspiracją był cykl filmowy ‚Dekalog’ Kieślowskiego. w którym były przedstawione pouczające historie. ‚Pycha’ opowiada historię dziewczyny. która wpadła w sidła sponsoringu. co doprowadza do tragedii.

Nazywam się Natalia Hebel. urodziłam się w 1992 roku. Debiutuję jako pisarka. choć zawsze lubiłam pisać. Jestem absolwentką klasy humanistycznej I LO w Brodnicy. WMiI UMK w Toruniu. gdzie uzyskałam

:

Cena:


ISBN

9788380627949: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/krolestwo-i-jego-cienie-agnieszka-halas-31569u

Cena:nowości książkowe literatura kobieca, handel ludzmi pdf, turbulence whitney g pdf, monika tomaszewska, badania społeczne w praktyce babbie pdf, misia bela, morgan horror, ja inkwizytor. wieże do nieba, matematyczne zasady filozofii naturalnej, kliniczna medycyna sportowa pdf, rozwój organizacji, klimat szkoły, deprecjonujące, top książki fantasy, egzamin sep pytania i odpowiedzi pdf, fromm ucieczka od wolności pdf, pielegniarstwo internistyczne, poza kontrola ulub…