Sytuacje w miłości

Autor: Jacquelline Lanser

„Sytuacje w miłości” Jacquelline Lanser bardzo wiernie odzwierciedlają różne momenty naszego życia. które dyktuje nam los. Każdy z nas pragnie szczęścia. miłości. przyjemnych chwil spędzonych w towarzystwie bliskiej osoby. Jednak mimo najlepszych chęci i starań. czasami zdarza się tak. że upragniona miłość. na którą tyle czekaliśmy przynosi nam cierpienie. Jakie w związku z tym poczynić starania. by ta droga do spełnionej miłości nie była tak wyboista? Niektóre z tematów. które autorka porusza w swojej książce to na przykład: jak poznać ukochaną osobę. jeśli los nam jej dotąd nie przysłał? Czy warto żyć w związku małżeńskim na siłę? Czy warto być tak zwaną porządną dziewczyną? Na co skarżą się najczęściej kobiety. które opuściły swoich mężów? Kto powinien zajmować się

14.9: https://woblink.com/ebook/odkryj-swoj-los-wrozby-i-rytualy-jacquelline-lanser-17663u

Cena:


1

:

:

Cena:


Państwo Islamskie. Geneza nowego kalifatu

Autor: Olivier Hanne

Od 2014 roku epatuje nas. ludzi Wschodu i Zachodu. nowy twór – a może zjawisko – Państwo Muzułmańskie. czyli Islamskie. Politycy zachodzą w głowę. dlaczego powstało. dziennikarze mają używanie. a komentatorzy polityczni plączą się w zeznaniach i mało wiarygodnych opiniach. Mechanizm powstania Państwa Islamskiego jest bardzo prosty. wymaga jednak wiedzy eksperckiej. Dwaj francuscy naukowcy – Olivier Hanne i Thomas Flichy de la Neuville – opierając się na wiedzy historycznej. politologicznej i kulturoznawczej. pokazują. jak to się stało. że ten groźny (s)twór pojawił się na Bliskim Wschodzie. Groźny nie tylko dla Bliskiego Wschodu. ale całego świata islamu. a także Zachodu. Książka. jak każda dobra praca. nie wróży z fusów. lecz pokazuje. jak jest. Nie dyktuje łatwych rozwiązań. nie uspokaja. Jest rzeczowa i solidna. Janusz Danecki

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 22


ISBN

9788301183998: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/geny-i-edukacja-kathryn-asbury-richard-plomin-17711u

Cena: Richard Plominkultura języka polskiego markowski pdf, tomasz marcysiak, iwona walczak, wynagrodzenia pdf, teoria zachowania zasobów hobfolla, programy resocjalizacyjne, spadło skazaniec, goodbye deponia poradnik, zbrodnia nie przystoi damie, była sobie miłość, wij gogol, szkola zabójców, problemy świata, pielęgniarstwo psychiatryczne pdf, kolej podziemna książka, wielka księga przysłów polskich, zerwa mróz pdf, drugi wiek maszyny, transport książka pdf, alice rosalie reystone, doping w sporcie pdf…