Medytacja dla sceptyków

Autor: Ott Ulrich

Medytacja dla sceptyków w 5 krokach

 

Autor. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób sceptycznie nastawionych do medytacji. zebrał niezbędne informacje i badania na jej temat. tworząc obiektywną publikację. Poznaj nowoczesne. świeże spojrzenie na teorię i praktykę medytacji w 5 krokach. bez żadnych dogmatów.

 

Naukowo udowodnione działanie

 

Jeden z czołowych badaczy medytacji. ukazuje stan badań i jej wpływ na strukturę i funkcjonowanie mózgu oraz zmiany świadomości podczas jej praktykowania. Korzystny wpływ obejmuje umysł. ciało i duszę – pomaga osiągnąć spokój. leczyć choroby. ograniczyć stres i osiągnąć głębokie odprężenie.

 

Neurobiologiczne korzyści z medytacji.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


On. Strejlau

Autor: Andrzej Strejlau

Wyrusz w fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy!

W środowisku budzi szacunek. Stacje telewizyjne ustawiają się w kolejce po trzy zdania komentarza do każdej wiadomości ze świata futbolu. Jego głos eksperta zna prawie każdy telewidz.

Wydaje się nie do zastąpienia. ale był przeważnie obcym. który nie pasował do układanki w naszej piłce. Za inteligentny i za uczciwy. Do tego niepijący alkoholu. Ktoś taki był i jest z definicji podejrzany. Bez wahania zabierał głos w różnych gremiach. zawsze gdy nie zgadzał się z jakąś tezą. Nie kalkulował. co mu się opłaci. Do dziś jest romantykiem futbolu. Do bólu logicznym.

Rzadko mówiono o nim w towarzystwie per Andrzej. Raczej Strejlau. Z dodatkiem – ON. Dziwne nazwisko dziwnego faceta… <

Wydawnictwo: Trzecia Strona

Cena: 30


https://woblink.com/product-publication/download/141230/epub

1:

:

Cena:zbigniew bielecki, srodki karne, www.libra.ibuk.pl, nie zdąży, perfekcyjne kłamstwo, stulecie winnych tom 3 pdf, prawo administracyjne ustrojowe, jeszcze dzień życia chomikuj, alan ames oczami jezusa, agnieszka skóra, alfabet mafii odcinek 1, św. olga, dziennikarstwo i świat mediów pdf, patofizjologia zahorska pdf, abonament ebook, ewa bielska, prawa socjalne, marek czyżewski…