ISBN

9788324055173: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wez-wyjdz-patryk-swiatek-128036u

Cena:


Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie

:

Życie to bańka mydlana

Zgodnie z obietnicą. przez 100 dni od zakończenia obozu medytacyjnego Osho codziennie wysyłał list do Jogi Sohan. by mogła któregoś dnia opublikować ten niezwykły zbiór przemyśleń.

Życie to bańka mydlana to fascynujący zapis ścieżek. którymi podążał umysł Osho przez kolejne dni. Listy te stanowią esencję nauk Mistrza. są duchową mapą dla wszystkich. którzy szukają w życiu czegoś więcej oraz są gotowi. by poznać wiele wymiarów istnienia. Te krótkie. pełne znaczeń i mądrości teksty spisane ręką samego Osho poruszają do głębi. niczym najpiękniejsze przypowieści o miłości do życia.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi. jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu. lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


9788365714206

Wydawnictwo: E-bookowo

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/rozproszone-mroki-bressa-zbigniew-128124u: https://woblink.com/product-publication/download/128124/epub

Cena:


Sensory w obrabiarkach CNC

Autor: Wacław Skoczyński

Ostatnie dekady rozwoju przemysłu to ogromny postęp w technologii – celem jest: większa dokładność. wydajność i niezawodność produkcji. Można to uzyskać m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek CNC (komputerowo sterowanych numerycznie).

Inteligentne komponenty obrabiarek CNC. w postaci integracji różnych czujników (sensorów). członów wykonawczych i oprogramowania pozwalają na monitorowanie procesów obróbki i stanów obrabiarek oraz umożliwiają aktywne wpływanie na warunki realizowanego procesu.

Głównym przesłaniem niniejszej książki jest wykazanie. że współczesne rozwiązania mechatroniczne umożliwiają największy postęp w dziedzinie rozwoju obrabiarek. Umożliwiają wzrost wydajności obróbki. jakości wytw

45: https://woblink.com/ebook/spoleczno-ekonomiczne-uwarunkowania-rozwoju-rodziny-katarzyna-szczepanska-woszczyna-martin-hronec-128142u

Cena: Martin Hronec


Dzieła wszystkie. tom 2

Autor: Mistrz Eckhart

Drugi tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

Bądzcie pewni. Bóg nie omieszka dać nam wszystkiego i gdyby nawet przysiągł coś innego. nie mógłby się powstrzymać od dawania nam.

Bóg jest we wszystkich rzeczach. A im bardziej jest w nich. tym bardziej poza nimi; im bardziej wewnątrz. tym bardziej na zewnątrz. a im bardziej na zewnątrz. tym bardziej wewnątrz.

Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca. od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy. a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99z genealogii moralności pdf, metody komunikacji, ten jeden dzień pdf, knight poradnik, sum brzechwa, sezon burz audiobook, mit o odyseuszu streszczenie, 5 lat kacetu audiobook, dogoterapia książki, utracone gwiazdy, gangster grek, książki romantyczne pdf, spór międzynarodowy, jaroslaw bzoma, skandal katarzyna nowakowska, anna szawiel, geografia dla maturzysty, gra o tron ebook za darmo…