Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


O kobietach

Autor: Mander

Generalnie rzecz ujmując. tomik poświęcony jest płci pięknej. Przeważająca większość utworów oparta jest na znanych powszechnie i często powtarzanych stereotypach. Nie jest jednak wykluczone. że jakaś odkrywcza myśl. też gdzieś się przypadkiem trafi.

Oczywiście jest to satyra. a zatem nieco wykrzywiony obraz i co ważne. mamy tu do czynienia z obrazem widzianym męskim okiem.

Co do samej formy. to znajdziemy w tym zbiorku wyłącznie wiersz klasyczny. czyli taki. który posiada rym i rytm.

Cały tomik jest po prostu żartem (przynajmniej taki był zamysł autora). zatem nie pozostaje mi nic innego. jak tylko życzyć szanownemu czytelnikowi. szerokiego uśmiechu na ustach podczas lektury. co niniejszym czynię.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788301201036: Wydawnictwo

Od listopada 2013 do lutego 2014 roku na Ukrainie trwały protesty. które przerodziły się w rewolucję zwaną Euromajdanem. a następnie w trwającą do dziś wojnę hybrydową w Donbasie. Protestom od początku towarzyszyły działania artystyczne. które z czasem ewoluowały w estetyczny. polityczny. społeczny oraz osobisty przekaz. Sztuka stała się jednostkowym wyrazem oporu wobec Rosji. inteligentnie wykorzystywanym medium budującym obraz rewolucji i samych protestujących. próbą odnalezienia tożsamości oraz sposobem na walkę z ogarniającym pesymizmem. Ewa Sułek z sukcesem przybliża polskiemu czytelnikowi sztukę ukraińską. która nadal jest Polakom właściwie nieznana. mimo bliskości geograficznej i związków kulturowych i historycznych między Polską a Ukrainą. Poprzez sztukę pokazuj

34: https://woblink.com/ebook/reforma-ochrony-danych-osobowych-cel-narzedzia-skutki-praca-zbiorowa-133701u

Cena:


ISBN

9788380171374: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-w-mediach-magdalena-butkiewicz-grzegorz-lecicki-pawel-platek-133426u

Cena: Grzegorz Łęcicki


Jak żuk gnojak kulę toczył

Autor: Katarzyna Michalec

Czy ktoś kiedyś myślał o tym.

czemu żuczek. a nie motyl

toczy przez las wielką kulę?

Po co ona mu w ogóle?

Jest obiektem do badania?

Służy mu do szpiegowania

albo sławę da mu w świecie?

Odpowiedzi tu znajdziecie.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10adam zechenter, dwie drogi figaro ebook, chorwacka przystań, wysoko wrażliwi pdf chomikuj, ryzyko elle kennedy pdf docer, wydawnictwo uniwersytetu ekonomicznego w katowicach, modele pielęgniarstwa, dobra książka fantasy, balsam dla duszy kobiety, pan lodowego ogrodu tom 2 pdf, leon gradoń, pan lodowego ogrodu tom 2 audiobook, gra banished, artur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, ekologiczny styl życia, śmiertelna rozgrywka, późny kapitalizm, grzechy dzieci…