ISBN

9788380885455: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/protestantyzm-mark-a-noll-31852u

Cena:


Mózg 41 największych mitów

Autor: Christian Jarrett

Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

:

Cena:


Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

Cena:


Małe historie rodzinne

Autor: Tomasz Białkowski

Tomasz Białkowski. pisarz doświadczony. autor ponad dziesięciu książek. doskonale potrafi utrzymać równowagę pomiędzy dramatem i groteską. między światem realnym i wyobrażonym. przeżytym i wyśnionym. Znakomicie potwierdzają to Małe historie rodzinne. tom złożony z trzech krótkich powieści: Zmarzlina (2008) roku. Pogrzeby (2006) i Teoria ruchów Vorbla (2011). Pisze o relacjach międzyludzkich. czyli o tym. co jest odwiecznym tematem literatury w ogóle. ale umie znaleźć swój własny język i swój interesujący punkt widzenia.Jest wyjątkowo bystrym obserwatorem i nie daje się zwieść pozorom. umiejętnie wychwytuje i opisuje to. co kryje się pod maskami. które ludzie zakładają. wchodząc w relacje z innymi. Prostymi literackimi środkami opisuje

39.99: https://woblink.com/ebook/rewolucja-miedzypazdziernikowa-jerzy-kochanowski-31883u

Cena:sforim, filip springer miasto archipelag, pierony, opowieści z narnii gra, jak umierają polacy, polska scena, matura fizyka rozszerzona 2019, medycyna wewnętrzna, antoni dudek żona, henryk ćwikliński, wiedźmin solucja, łobocki metody badań pedagogicznych, nawet o tym nie wspominaj pdf, rachunkowość finansowa z uwzględnieniem mssf, moja nuta pl, ewa maruszewska, żagle miesięcznik, zwiadowcy 3 pdf, paweł droszcz…