Zakochani na Karaibach

Autor: Anne Mather

Milioner z Nowego Jorku Raphael Oliveira osiedla się na niewielkiej karaibskiej wyspie. Wpada mu w oko córka pastora Lily Fielding. Lily jest pełna obaw. czy powinna się z nim spotykać. ponieważ ludzie mówią. że znalazł się na wyspie z powodu konfliktu z prawem. Jednak jej wydaje się troskliwy i dobry i chce go bliżej poznać. Nie spodziewa się. że przeszłość Raphaela wkroczy w ich życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788394941451: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nasz-chlopak-dobromila-jankowska-daniel-magariel-maria-wirchanowska-126020u

Cena:niedostosowanie społeczne pdf, cixin liu koniec śmierci, latarnik gwo, krasicki monachomachia, ogród cieni pdf, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, kamil kijek, anthony ryan chomikuj, futerał na pistolet przytroczony do siodła, kroniki akashy, był sobie pies audiobook, rozmówców, han jenny, janko muzykant test pdf, biologia klasa 5 sprawdziany pdf, metody organizacji i zarządzania, metoda felicji affolter, pracownik umysłowy, ginekologia i położnictwo bręborowicz pdf, szczegółowe streszczenie ani z zielonego wzgórza, prawo ubezpieczeniowe, franciszek cwalina…