Zderzenie światów

Autor: Agnieszka Kubulska

Młodzieńcza miłość zawsze jest wyjątkowa. Stanowi siłę. która może ruszyć cały świat w posadach i nadać mu całkiem nowe oblicze. Młodzieńcza miłość nie czeka na zaproszenie – zjawia się zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie.

Wojtek jest w klasie maturalnej. Po szkole trenuje na siłowni i biega w okolicznym parku. a w czasie weekendów imprezuje ze swoim Towarzystwem. Podczas jednej z imprez wplątuje się w bliższą relację z koleżanką ze szkoły. Magdą. Związek z dziewczyną jest jednakże dla chłopaka źródłem rozczarowania. więc szuka sposobu. by go zakończyć. W międzyczasie poznaje Annę. swoiste przeciwieństwo Magdy. Opowiada o kobiecie swojemu najlepszemu przyjacielowi. Pawłowi. a ten namawia Wojtka. by spróbował ją zdobyć.

31.99: https://woblink.com/ebook/snajperki-luba-winogradowa-124601u

Cena:


Zbrodnia i kara

Autor: Fiodor Dostojewski

Zbrodnia i karajest powieścią rosyjskiego pisarza Fiodora Dostojewskiego z 1866 roku należącą do ścisłego kanonu arcydzieł literatury światowej. Opowiada o zbrodni popełnionej przez studenta Rodiona Raskolnikowa. który dla pieniędzy morduje starą lichwiarkę i jej siostrę. a także o wpływie tej zbrodni na uczucia. psychikę i moralność przestępcy. Raskolnikow uważa się za jednostkę wybitną i wyjątkową. za buntownika przeciwko niesprawiedliwościom tego świata. Borykając się z trudnościami bytowymi. bohater przypisuje sobie prawo do przestępstwa. uznając. że szlachetny cel. jakim jest wsparcie genialnej jednostki. uświęca krzywdy wyrządzone zwykłym ludziom. których nazywa „wszami”. Kiedy jednak Raskolnikow popełnia zbrodnię. odzywają się w nim dręczące myśli

:

Cena:


:

:

Cena:fundusze 2014 2020, cassandra clare mroczne intrygi 3, dywizjon 303 ebook, pociagi pod specjalnym nadzorem, kosmos gombrowicz pdf, autoteliczna, angielski prezentacja, jeszcze jeden oddech, nie miejsce, jerzy cieślik, test optyka, marek rabij życie na miarę, zranione uczucia pdf, prison break: the conspiracy, pamiętnik z okresu dojrzewania pdf, gwiazda sowiecka, baldur’s gate 2 tron bhaala, grosfeld jan, diagnozy i interwencje pielęgniarskie pdf, trylogia bourne’a…