Zamiast edukacji przymusowej

Autor: Peter Hartkamp

Pewnego dnia Peter Hartkamp usłyszał od swojej córki. że wolałaby umrzeć niż iść do szkoły. i postanowił wziąć edukację swoich dzieci we własne ręce. Założył w Holandii trzy wysoce innowacyjne szkoły demokratyczne. stając się specjalistą w dziedzinie edukacji. prawa oświatowego i praw dziecka. Swoje bogate doświadczenia opisuje w książce Zamiast edukacji przymusowej.

Czy im więcej edukacji. tym lepiej? Czy nauczanie jest tożsame z uczeniem się? Czy edukacja jest zróżnicowana? Czy egzaminowanie skutkuje lepszą edukacją?

W książce Zamiast edukacji przymusowej Hartkamp odpowiada na te i inne pytania oraz pokazuje. jak możemy zapewnić dzieciom lepszą edukację. zamiast tej opartej na przymusie. Swoje argumenty popiera wieloma konkretnymi przykładami i

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


ISBN

9788381373500: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


A może tego nie było…

Autor: Marek Andrzej Dębski

Tomik poetycki „A może tego nie było”. autorstwa Marka Andrzeja Dębskiego obejmuje swą zawartością utwory odnoszące się do znanej nam wszystkim przestrzeni.

Liczne wspomnienia. metafory oraz wyraziste porównania pozwoliły autorowi stworzyć spójną. poetycką całość. która doskonale podkreśla prozę codziennego życia. W kolejnych utworach odnajdziemy wspomnienie pierwszej miłości. wiernej przyjaźni. niepohamowanej niczym radości. a także cichą. nostalgiczną tęsknotę. czy nadzieję pokładaną w modlitwie.

Zawartość tomu pozwoli nam docenić siłę tkwiącą w narodowej tradycji i przekazywanych z pokolenia na pokolenie wartościach. To one bowiem są niczym zapisane w pamięci drogowskazy. które w trudnych momentach wskazują właś

22.9: https://woblink.com/ebook/fatalny-turnus–128956u

Cena:spirit animals upadek bestii tom 4, urszula gryczewska, skawina pdf, zwiadowcy 6, ebook darmowe, zwroty angielskie pdf, transformata kosinusowa, książki harlequin, dieta sirt pdf, ciekawostki matematyczne. skarbnica zadziwiających rozrywek, panny z wilka pdf, anatomia czlowieka, kapłan diabła…