https://woblink.com/ebook/symbol-w-wolnomularstwie-karol-artur-serini-31615u

https://woblink.com/product-publication/download/31615/pdf: 1

:

Cena:


Starożytna Polska. Województwo Sandomierskie

Autor: Michał Baliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Dzieje i opis województwa sandomierskiego z czasów przedrozbiorowych. Szczegółowy opis Sandomierszczyzny i najważniejszych miejscowości leżących w jej granicach. Są to: Sandomierz. Baranów. Beszowa. Białaczów. Bodzentyn. Bogorya. Busko. Chęciny. Chmielnik. Chroberz. Ciepielów. Czarnylas. Ćmielów. Daleszyce. Dąbrowa. Denków. Drzewica. Dzierążnia. Dzików. Gielniów. Gorzyce. Goźlice. Guzów. Iłża. Iwaniska. Janowiec. Jedlińsko. Jedlna. Karczówka. Karwów. Kazanów. Kielce. Kije. Klimontów. Klisów. Klwów. Kolbuszowa. Końskie Wielkie. Koprzywnica. Kozienice. Kunów. Kurozwęki. Kurzelów. Łagów. Łysa Góra. Maciejowice. Małogoszcz

:

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

Autor: Wojciech Dębołęcki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:


Lekkomyślna obietnica

Autor: Kasey Michaels

Darby Travers. wicehrabia Nailbourne. obiecuje wojskowemu chirurgowi Hamiltonowi. że w razie najgorszego zaopiekuje się jego kilkuletnią córką. Kiedy więc po dwóch latach zjawia się u niego dziewczynka o imieniu Marley Hamilton. Darby bez wahania dotrzymuje danego słowa.Nie wie jednak. jak postąpić z ciotką dziewczynki. panią Sadie Boxer. Ze względu na zasady przyzwoitości młoda i piękna wdowa nie może bowiem przebywać w domu rozchwytywanego w Londynie kawalera. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


ISBN

9788380835528: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/nocni-goscie-tadeusz-wodzicki-31805u

Cena:


Wierzytelności w firmie – rozliczenie VAT

Autor: Aneta Szwęch

Publikacja przedstawia zasady rozliczenia w VAT obrotu wierzytelnościami firmowymi. zarówno po stronie wierzyciela. dłużnika jak i nabywcy tych wierzytelności. Wierzytelność (u wierzyciela) oraz dług (u dłużnika) mogą stanowić przedmiot obrotu gospodarczego. Sprzedaż własnej wierzytelności nie podlega VAT. Nabywca również nie rozlicza podatku. gdy jest to trudna wierzytelność. W innym przypadku. według aktualnego stanowiska organów podatkowych. nabywca wierzytelności powinien opodatkować swoją usługę stawką 23%. Wierzytelności mogą być również przedmiotem aportu. Mogą być też przedmiotem umowy powierniczego przelewu wierzytelności oraz umowy faktoringu. Możliwości prawnych jest wiele.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.94-3-2-1, turbulence whitney g pdf, nawet o tym nie wspominaj pdf, kiedy dziewczyna, matematyka finansowa zadania, moralizatorska przemowa, lee child sto milionów dolarów pdf, natali czy natalii słownik, repetytorium leksykalne niemiecki, spotkanie nad morzem tekst, marcin jasiński, szweykowscy botanika pdf, cień wiatru pdf, mr president członkowie, andrzej milecki, motyw tanca, muzykoterapia pdf, podstawy przedsiębiorczości…