Dydaktyka specjalna

Autor: Joanna Głodkowska

Oddajemy do rąk Czytelników podręczniki akademickie z zakresu dydaktyki specjalnej – jedyne na rynku kompletne źródło wiedzy na ten temat. Poszczególne rozdziały publikacji Dydaktyka specjalna. Od wzorca do interpretacji Autorka ukierunkowała na dookreślanie znaczeń (definicje. klasyfikacje) oraz budowanie systematyki dydaktyki specjalnej i opracowanie założeń do projektowania dydaktyk specjalistycznych. Daje to podstawy wyjaśniania rzeczywistości edukacyjnej także przez rozważanie inspirujących badawczo obszarów dydaktyki specjalnej. wyłanianie i nazywanie jej kanonów. formułowanie prawidłowości dydaktycznych oraz rozpoznawanie swoistości dydaktyki specjalnej. Przyjęte w tej publikacji definicje i systematyka dydaktyki specjalnej stały się pewnego rodzaju wykładnią dla ana

24.9: https://woblink.com/ebook/sepagraw-piotr-remik-32033u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 32027

https://woblink.com/ebook/creation-et-redemption-alexandre-dumas-32027u

:

Cena:


ISBN

9788394437756: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:


Vingt ans après

Autor: Alexandre Dumas

«Vingt ans après» c’est imposant volume et une suite du premier opus «Les trois mousquetaires» et le dernier chapitre de cette grande fresque littéraire est «Le vicomte de Bragelonne». Vingt ans ont passé et les temps ont bien changé. Paris est secoué par les soubresauts de la Fronde. Si D’Artagnan parvient à retrouver et à rallier ses quatre amis. nul doute que la Fronde entière sera forcée de plier le genou devant eux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51raport witolda pileckiego, planeta woda, słownik terminów literackich online, kościół, żydzi, polska, wesele wyspiański audiobook, mistrz i małgorzata mobi, darmowe e booki, zagłada domu usherów pdf, w tajnej służbie, mikolaj andrzej janusz, sposób na alcybiadesa audiobook mp3 za darmo, asertywność pdf, 250 badań laboratoryjnych, dziecko noego pdf, pokoj motyli, wymarzony narzeczony, bochenek anatomia tom 1 pdf…