Nieodparta pokusa

Autor: Diana Palmer

Każde spotkanie Sary i Wolfa kończy się gwałtowną kłótnią. Ona wyzywa go od najgorszych – najczęściej po persku. On niezmiennie radzi. by szybko wracała do swej chatki na kurzej nóżce i nakarmiła wygłodniałe nietoperze. Próbują się unikać. ale życie wciąż krzyżuje ich drogi. Są sąsiadami. robią zakupy w tych samych sklepach. a kiedy wybierają się do Houston lub San Antonio. to zawsze na to samo przedstawienie. W miarę jak coraz lepiej się poznają. początkowa wrogość ustępuje miejsca zrozumieniu i sympatii. Chętnie zaczęliby się spotykać na innych zasadach. ale najpierw muszą rozliczyć się z przeszłością.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


AnieleNIE

Autor: Lidia Stefek

Lidia Stefek – chrześcijanka. ‚AnieleNie’ jest zbiorem opowieści zainspirowanych Biblią. To współczesne. śmiałe i oryginalne wyobrażenia Autorki na temat istot niebiańskich. których istnienie w rożnych sytuacjach splata się z losami mieszkańców Będzina. Anioły. ich natura. posłannictwo. związane z nimi historie są jedynie pretekstem. by pokazać o wiele więcej.

Podróżniczka. Twórczyni bloga podróżniczo-kulturalnego ‚Świat to za mało’. Prowadzi wykłady i prelekcje podróżnicze dla szkół. bibliotek. miejsc związanych z ogólnie pojętą turystyką i kulturą. Podstawową misją Lidii jest przybliżanie i dokumentowanie piękna świata poprzez bliskie turystyce dziedziny na przykładzie autorskich zdjęć i przeżyć przywiezionych z różnych zakątków globu.

Miłośni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788381373005: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/swiadczenia-dla-pracownikow-podatki-zus-ewidencja-praca-zbiorowa-124508u

Cena:


1

:

:

Cena:strategie polityki pieniężnej, ryzyko gangstera pdf, windelband, powieści sensacyjne, syndrom atlasa, zaczytana i bestia pdf, twierdza krucjata, dawid andres wypadek w afryce, dorota krzemińska, niełatwo razem czy osobno, rilla ze złotego brzegu pdf, zagadki historii, psychosomatyka pdf, marionetka pdf, zagrożenia cyberprzestrzeni…