Time for Change. Niemożliwe nie istnieje

Autor: Artur Wikiera

Marzenie jest tym. co pozwala ci śnić. a cel jest czymś. co pozwoli Ci żyć.

TIME For CHANGE to połączenie NOWEJ psychologii motywacji z technikami i narzędziami perswazyjnymi. A wszystko po to. aby zainspirować Cię do zmian. abyś ruszył krok naprzód. żebyś mierzył dalej i wyżej. Żebyś odkrył. że to właśnie teraz jest szansa na Twoją ZMIANĘ! Artur Wikiera dopinguje do systematycznej i zdyscyplinowanej codziennej pracy nad sobą. ciągłego rozwoju. przekraczania granic własnych możliwości. Uczy spojrzenia na siebie z dystansem. ale też lekką krytyką. Wszystko to w myśl zasady: że jeśli sam będziesz zmotywowany i coraz lepszy. to i inni w Twoim otoczeniu będą się zmieniać na lepsze.

TIME For CHANGE poprowadzi Cię przez pewną drogą do znalezienia odpowiedzi na

27.99: https://woblink.com/ebook/plankton-mariusz-sieniewicz-30412u

Cena:


ISBN

9788377737774: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/czolgi-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-michal-pegierski-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-grzegorz-siwek-tomasz-zajbt-richard-ogorkiewicz-michal-ostrogorski-30584u

Cena:


Opowiadania autora Wielkiego Gatsby’ego z angielskim

Autor: Francis Scott Fitzgerald

Język angielski Poziom B2 

Wybór short stories z pierwszych lat epoki jazzu w wersji do nauki języka angielskiego 

Autorski wybór 5 opowiadań autora Wielkiego Gatsby’ego. Większość opowiadań pochodzi ze słynnego zbioru Tales of the Jazz Age. w sugestywny sposób opisującego amerykańskie społeczeństwo z początku lat 20. XX wieku. zwanych erą jazzu.

Fitzgerald zasłynął powieścią Wielki Gatsby. ale był także autorem znakomitych opowiadań. nadal wznawianych przez najlepszych wydawców amerykańskich.

Podręcznik oparty na oryginalnym tekście opowiadań został skonstruowany według przejrzystego schematu:

– na marginesach tekstu podano objaśnienia trudniejszych wyrazów.

– każdy

34.9: https://woblink.com/ebook/60-sekund-dziennie-by-zarzadzac-lepiej-adam-debowski-grzegorz-skibinski-30727u

Cena: Grzegorz Skibiński


https://woblink.com/product-publication/download/30560/pdf

1:

:

Cena:


Niewygodny Polak

Autor: Maciej Bernatt-Reszczyński

Historia człowieka o kilku obliczach. który stał się ‚niewygodnym Polakiem’.

 

Pułkownik Aleksander Reszczyński był komendantem tzw. granatowej policji będącej na służbie niemieckiej władzy okupacyjnej. Podejmując kolaborację z Niemcami. równocześnie współpracował z Armią Krajową. dostarczając jej szeregu bezcennych informacji. W 1943 roku ginie w zamachu. Dochodzenie prowadzą równolegle policja niemiecka i podziemie niepodległościowe. 

Podejrzenie szybko spada na polskich komunistów. 

Po wielu latach wnuk pułkownika Reszczyńskiego rozpoczyna własne dziennikarskie śledztwo. bo sprawa sprzed lat wcale nie jest tak oczywista. 

Niewygodny Polak to wnikliwy reportaż historyczny z czasów II wojny światowej i walki podziemia o wolną Polskę.


:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30544/epub

1:

:

Cena:zakłamanie, cyberprzemoc wśród dzieci i młodzieży, dieta hashimoto pdf, propriocepcja pdf, komisarz montalbano, nieboska komedia, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, stary kalendarz, brandon mull smocza straż 2, beata baczyńska, biuro m, piotr strzyżewski, książki o kryminalistyce, stalker cień czarnobyla zakończenia…