Hotel nad zatoką

Autor: Holly Robinson

Rodzinne więzy łączą nas na zawsze – bez względu na to. jak daleko próbujemy od nich uciec…

Trzy siostry Bradford znane są w Rockport w stanie Massachusetts ze swojej urody. pięknych głosów. legendarnych przodków i eleganckiej matki. Sarah. która samotnie. od dnia. kiedy zniknął jej mąż. prowadzi stary Hotel nad Zatoką Szaleńców.

Dwie młodsze – Anne i Elly – kiedy tylko dorosły na tyle. żeby móc to zrobić. uciekły z Zatoki Szaleńców. by spełniać swoje marzenia i uwolnić się od nazwiska Bradford. tymczasem Laura została i stworzyła sobie z pozoru idealne życie: wyszła za mąż. urodziła dziecko i pomaga matce prowadzić hotel.

Po serii kiepskich decyzji Anne nie ma wyboru i musi wrócić do domu. stawiając czoło krytycznej matce i najstarszej siostrze. Za nią niechętnie p

31.9: https://woblink.com/ebook/widziec-wiecej-podroz-przez-ekwador-kolumbie-i-wenezuele-tony-kososki-30895u

Cena:


ISBN

9788379503643: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-sandomierskie-michal-balinski-31613u

Cena:tajemniczy ogród mp3, to o nas pdf, michał ostrowicki, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, krew olimpu, człowiek w społeczeństwie, chmielarz rana chomikuj, książę szaranek, autor komedii ludzkiej, anatomia czlowieka, lost planet extreme condition, ludwik jerzy kern wiersze dla dzieci pdf, pływaczewski, szklany tron części, kinga flaga gieruszyńska, mała baletnica, kuszący duet…