Niewinni i cała reszta

Autor: Dana Spiotta

Piękna i dojrzała opowieść o prawdziwych uczuciach. głębokich pragnieniach i wielkiej pasji do kinematografii

Meadow Mori i Carrie Wexler są przyjaciółkami z czasów szkolnych. Obie wychowały się w Los Angeles w latach 80. i zajmują się tworzeniem filmów. Meadow nagrywa ambitne produkcje dokumentalne. Carrie jest zwolenniczką kina komercyjnego.

Pewnego dnia Meadow przypadkiem dowiaduje się o Nicole – tajemniczej kobiecie. która przez telefon uwodzi wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Mimo że w kręgach wszyscy ją znają. nikt jej nigdy nie widział. Meadow wyczuwa w tej historii idealny materiał na film.

Gdy odkrywa. że od pewnego czasu słuch po Nicole zaginął. kobieta postanawia ją odnaleźć. Za wszelką cenę chce pokazać jej historię światu. Nie wie jeszcze. że ta o

Dziecko w wieku przedszkolnym

Autor: M. M. Cabicar

Dziecko w wieku przedszkolnym to zbiór opowieści napisanych przez tatę trzyletniej Wiki. M. M. Cabicar opisuje rodzicielską rzeczywistość bezkompromisowo. czasem dosadnie. ale przede wszystkim z rozbrajającą szczerością i kapitalnym poczuciem humoru. Nie zdejmuje różowych okularów nawet w najbardziej kłopotliwych sytuacjach. wychowując dzięki temu niezwykle pogodne dziecko!

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim…

Wydawnictwo: Harlequin

Łowca posagów

Autor: Daisy Goodwin

Sisi. cesarzowa Austrii to ktoś. kogo pragnie każdy mężczyzna i komu zazdrości każda kobieta.

Piękna. wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym. sumiennym. lecz mało ekscytującym mężem. Franciszkiem Józefem. Musi wyrzec się prywatności. nieustannie towarzyszą jej damy dworu i służące. Sztywny rozkład dnia nie odpowiada przyzwyczajonej do swobody cesarzowej. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi. żeby zabić nudę i uciec od rutyny. często wsiada na jacht. na grzbiet konia albo do swojego prywatnego pociągu.

Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża do Anglii na polowanie. Szuka tu wrażeń i znajduje je w osobie zawadiackiego kapitana Baya Middletona. jedynego czło

1:

książka plastusiowy pamiętnik, barbara szelągowska, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, rady nie od parady czyli wierszyki z morałem pdf, córka gliniarza pdf, mariana zapata, diana palmer pdf za darmo, rachunek różniczkowy i całkowy pdf, żyj wystarczająco dobrze pdf, assassin’s creed oficjalna powieść filmu, dżuma ebook, nogi izoldy morgan, dyktatorzy 20 wieku, książka magiczne drzewo czerwone krzesło, violetta ozminkowski wiek, zło w popkulturze, metody badan pedagogicznych…