Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Leczenie bólu

Autor: Łukasz Wordliczek

III wydanie bestsellerowej książki przygotowane przez ceniony zespół specjalistów.

Leczenie przeciwbólowe jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Ból przewlekły. przetrwały i nawracający jest znaczącym problemem zarówno dla pacjentów. jak i systemów opieki zdrowotnej.

W publikacji opisano mechanizmy powstawania bólu. jego charakter i rodzaje w różnych zespołach chorobowych. farmakologię oraz najnowsze metody uśmierzania bólu. Czytelnicy znajdą również w książce algorytmy. zalecenia i rekomendacje.

Interdyscyplinarne kompendium jest adresowane do lekarzy wszystkich specjalności. z pewnością zainteresuje również studentów medycyny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

zemsta gangstera pdf doci, etyka dla myślących, paragraf 22 bis, gabriel glinka, biologia tkanki zwierzęce, szczeklik choroby wewnętrzne, mała baletnica, walcząc z ciszą pdf, jan iwanek, radosław pawelec, wypożyczalnia książek online za darmo, podstawy biologii komórki alberts pdf, repetytorium maturalne fizyka pdf, wojciech noszczyk, elżbieta rybicka, o stawaniu się stoikiem, projektowanie gier w środowisku unity 3.x chomikuj, jak pisać pamiętnik, prezentacja maturalna, księżycowy strażnik warwick…